دریافت اپلیکیشن

ارز دیجیتال ارز دیجیتال استلار XLM | XLM

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال استلار
استلار از نظر امینت سابقه مناسبی دارد و تاکنون در معرض هک قرار نگرفته است. سیستم بلاکچین مورد استفاده شرکت IBM می‌باشد و پروتکل‌های آن به جای بکارگیری ماینرها از الگوریتم FBA برای تایید و استخراج استفاده می‌کنند. طبق این الگوریتم تنها هنگامی یک واکنش تایید و اجرا می‌شود که تمامی گره‌های آن تایید شده باشد. از این رو این شبکه، امنیت بالایی دارد و هزینه تراکنش‌های پایینی که دریافت می‌شود به‌منظور جلوگیری از حملات DDoS بکار می‌رود.
استلار از ارزهای دیجیتالی است که می‌توانید در صرافی‌های معتبر آن را خریداری کنید. یکی از بهترین صرافی‌های آنلاین ارز دیجیتال، صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج است که از طریق درگاه پرداختی و روش‌های دیگر با امنیت بالا می‌توانید این ارز را خریداری نمایید.
به سبب قابلی‌های زیادی که این ارز دارد رقبای فراوانی داشته و باید بتواند برای حفظ جایگاه به صورت دائم امکانات و خدمات خود را توسعه دهد. همچنین این ارز دیجیتال غیرقابل استخراج است و تنها می‌توان از صرافی‌های معتبر نظیر صرافی ارز دیجیتال ویرا اکسچنج آن را تهیه نمود.
ارز دیجیتال استلار جزو 30 رمز ارز برتر در بازار کریپتوکارنسی محسوب می‌شود. همچنین با درنظر گرفتن گسترش بکارگیری بانک‌های بین المللی و سیستم‌های پرداخت از آن، می‌توان به آینده ارز دیجیتال استلار امیدوار بود.
با درنظر گرفتن مارکت کپ ارز XLM، در آینده احتمال رشد قیمت این ارز تا 10 دلار پایین می‌باشد، اما اینکه در آینده‌ای دور رشد این اکوسیستم به این قیمت برسد دور از ذهن نیست.
به علت عدم پشتیبانی این ارزهای دیجیتال توسط دارایی‌های فیزیکی نظیر طلا، یا عدم تنظیم و کنترل آن توسط مقام مرکزی قیمت این ارز نوسان دارد.
در سال 2018 اوج قیمت استلار به سبب عواملی نظیر افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، راه اندازی پروژه‌های جدید استلار و افزایش سرمایه‎گذاری در آن اتفاق افتاد.
از جمله دلایل و علت کاهش قیمت استلار می‌توان به کاهش سرمایه‌گذاری در آن و کم شدن محبوبیت ارزهای دیجیتال و کاهش پذیرش این ارز در کسب و کارها اشاره نمود.

ارز دیجیتال استلار

ارز دیجیتال استلار (ارز xlm) چیست؟

ارز دیجیتال استلار با نماد اختصاری XLM یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که مقیاس پذیرتر و سریع‌تر از بیت کوین بوده و نیازی به استخراج ندارد. سرعت تراکنش‌های بین المللی با این ارز 3 الی 5 ثانیه است. ارز xlm یک ارز کارآمد و معتبر به‌منظور تبدیل ارز دیجیتال به فیات می‌باشد که امکان انجام معاملات بین المللی را میان دو جفت ارز فراهم می‌کند. ارز دیجیتال استلار و توکن XLM اشاره به ارزی مجازی دارد که توسط بنیاد توسعه استلار ارتقا یافته است.

لومن با نماد XLM، ارز سازمانی استلار است که در صرافی‌های معتبر آنلاین ارز دیجیتال نظیر صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج معامله می‌شود. شبکه استلار مبتنی بر بلاک چین و متن باز است که سیستم‌های پرداخت، بانک‌ها و افراد از آن برای آسان نمودن انتقال ارزش دارایی‌های کم هزینه استفاده می‌کنند.

ارز xlm مستقل و بدون دخالت و کنترل دولت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌باشد و به عنوان پلی بین سیستم‌های پرداخت سنتی و ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. این ارز دیجیتال سبب انجام پرداخت‎های روزانه کاربران با سرعت بالا و سهولت فراوان شده‌ است. لومن به عنوان ارز دیجیتال استلار با نماد XLM نشان داده می‌شود. حداکثر عرضه این ارز دیجیتال 50 میلیارد از 22.5 میلیارد دلار سکه در گردش، می‌باشد. لازم به ذکر است در آغاز کار بیشتر از 100 میلیارد لومن موجود بود که استلار در نوامبر 2019 نیمی از سکه‌های خود را سوزاند. این عمل موجب اوج قیمت استلار (XLM) در مدتی کوتاه شد و به سرعت از بین رفت.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با ارائه قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال ارز دیجیتال استلار، بدون پرداخت کارمزد، فروش و خرید ارز دیجیتال استلار (Stellar) را انجام می‌دهد. شما می‌توانید در پنل ایمن و قدرتمند این صرافی معتبر با اطلاع از قیمت لحظه ای خرید و فروش استلار اقدام به معامله نمایید.

هدف از ایجاد ارز xlm

مهم‌ترین هدف ارز دیجیتال استلار ایجاد واسطه میان تراکنش‌های رمزنگاری موسسات مالی ارزهای فیات نظیر بانک‌ها و مردم است. با استفاده از ارز xlm شما قادر به انتقال پول با سرعت بالا و هزینه کم در هر نقطه از جهان خواهید بود. توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال استلار همواره در تلاش برای کاهش فاصله بین دنیای مالی سنتی و دنیای رمزنگاری هستند. بدین منظور این ارز از سال 2014 با بزرگترین شرکت‌های فنی و مالی نظیر Deloitteو Stripe، IBM و … اقدام به همکاری نمود. در بیانی ساده‌تر می‌توان کگفت هدف اصلی توسعه دهندگان، ایجاد بستری به‌منظور انجام تراکنش‌های درون و برون مرزی با سرعت بالا و ساخت ارزهای جدید به صورت توکن‌های رمزنگاری شده است.

ارز دیجیتال ریپل یکی از رقبای استلار به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های کریپتویی می‌باشد. باتوجه به تحلیل و پیش بینی آینده ارز استلار (Stellar) و توکن XLM براساس این اهداف، آینده ارز دیجیتال استلار را می‌توان روشن و امیدوارکننده تصور کرد.

ارز استلار بخریم یا نه؟

در روند عرضه توکن‌های XLM در بلاکچین استلار، سیستم پاداش دهی وجود نداشته و توکن‌های جدید بوسیله پروتکل عرضه نمی‌شوند. در حالت کلی به‌منظور پیش بینی آینده ارز دیجیتال استلار و دیگر ارزهای دیجیتال باید به توکنامیکس آن توجه نمود. دارایی‌های دیجیتال برای جلوگیری از تورم باید حد عرضه مشخص و یا مکانیزم توکن‌سوزی داشته باشند. رمزارزهایی که برنامه توکن‌سوزی برای آن‌ها تعیین نشده و سقف عرضه مشخصی نیز ندارند، به مرور زمان همانند ارزهای فیات نظیر تومان، دلار و یورو دچار تورم می‌شوند و با کاهش ارزش هر واحد مواجه می‌شوند.

درحال حاضر ارز xlm مارکت کپ چند میلیارد دلاری دارد و نمی‌توان در آینده نزدیک شاهد رشد چند برابری استلار بود. هرچند ممکن است با توجه به روند توسعه پروژه، رشد و اوج قیمت استلار را در بلند مدت پیش بینی نمود. بنابراین نمی‌توان تصور کرد به سبب کم بودن قیمت هر توکن XLM، ارز دیجیتال استلار رشد بالایی دارد. بدین ترتیب برای فروش و خرید ارز دیجیتال استلار (Stellar) باید به قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال استلار توجه نمود. و با پیش بینی آینده ارز استلار (Stellar) و توکن XLM اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری روی این ارز کرد.

مزایای ارز دیجیتال استلار (Stellar)

در ادامه به برخی از مزایای ارز xlm اشاره می‌کنیم:

 •  این ارز همانند ارز دیجیتال ریپل امکان انجام مبادلات میان ارزهای فیات و رمز پایه را فراهم کرده است.
 •  تراکنش‌های لومن استلار همزمان برابر با 1000 تراکنش می‌باشد.
 •  افراد درون پلتفرم استلار قادر به تبدیل انواع ارز دیجیتال خواهند بود.
 •  شبکه استلار با امکان انتقال سریع و ایمن پول از هر نقطه جهان به افراد و بانک‌ها برای انتقال ارزهای فیات کمک می‌کند.
 •  دارای کارکردی راحت و آسان است.

فروش و خرید ارز دیجیتال استلار (Stellar)

خرید ارز دیجیتال استلار در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج به صورت 24 ساعته و با امنیت و سرعت بسیار بالا انجام می‌گیرد. کاربرانی قادرند با بکارگیری کیف پول ریالی و تتر خود خرید و فروش استلار را انجام دهند. شما می‌توانید با مشاهده قیمت لحظه ای خرید و فروش استلار در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج تصمیم به خرید و یا نقد کردن این ارز بگیرید. خرید ارز دیجیتال استلار از این صرافی معتبر به روش‌های زیر امکان‌پذیر است:

 •  خرید و فروش فوری
 • معامله اسپات (Spot Trading)

خرید و فروش ارز دیجیتال استلار

برای خرید استلار از طریق دو بازار پیشرفته و ساده پیش روی کاربران است که در بازار پیشرفته حالت‌های زیر مشاهده می‌شود:

 • سریع (market)
 •  محدود (limit)
 •  حد ضرر با قیمت بازار ( Stop Market )
 •  حد ضرر ( Stop Limit )

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال استلار

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال استلار

شما می‌توانید در این صرافی معتبر بدون محدودیت و با حداقل خرید 1 دلار و بدون پرداخت کارمزد، اقدام به خرید و فروش و معامله نمایید. لازم به ذکر است در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج برای واریز رمزارزها، فروش ووچرها و خرید از کیف پول ریالی احراز هویت اجباری نبوده و تنها برای توسیه ریالی به حساب بانکی و خرید از درگاه بانکی نیاز به احراز هویت خواهید داشت.

اشتراک گزاری این صفحه

مقالات جذاب برای یادگیری بیشتر
ایردراپ بازی کتیزن Catizen و آموزش کسب درآمد

ایردراپ بازی کتیزن Catizen و آموزش کسب درآمد

ایردراپ بازی کتیزن Catizen یک پروژه جدید مبتنی بر بلاکچین TON است که به تازگی بوسیله این بنیاد و همکاری با تلگرام شناخته شده است. ایردراپ رایگان بازی کتیزن هم اکنون در مراحل اولیه توسعه خود قرار داشته و توکن‌های FISH را در ازای انجام وظایف مختلف و شرکت در رویداد‌ها به کاربران ارائه می‌دهد. […]

ادامه مطلب
تپ سواپ (TapSwap) چیست؟ آموزش استخراج تاریخ لیست شدن آن

تپ سواپ (TapSwap) چیست؟ آموزش استخراج تاریخ لیست شدن آن

تپ سواپ (tapswap) یک پروژه جدید دیفای می‌باشد که همانند پروژه نات کوین تلگرام قسمت قابل توجهی از عرضه توکن خود را بوسیله تلگرام به صورت رایگان در بین مردم توزیع می‌کند. در بیان تفاوت ارز تپ سواپ با نات کوین می‌توان به این نکته اشاره کرد که ایردراپ tap swap روی بلاکچین سولانا پیاده‌سازی […]

ادامه مطلب
ارز دیجیتال میکر چیست؟

ارز دیجیتال میکر چیست؟

ارز دیجیتال میکر با نماد اختصاری MKR از برترین پلتفرم‌های حوزه امور غیرمالی (DeFi) محسوب می‌شود. پلتفرم ارز mkr به عنوان بهترین پلتفرم وام‌دهی دیفای در جهان شناخته می‌شود که امور مالی غیرمتمرکز و استیبل کوین‌ها را با هم ادغام می‌کند. ارز میکر از معروف‌ترین ارزهای موجود در بستر اتریوم محسوب می‌شود. معمولا توکن MKR […]

ادامه مطلب
ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) آموزش استخراج

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) آموزش استخراج

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) یکی دیگر از پروژه‌های تلگرامی بسیار شبیه به نات کوین تلگرام است. ایردراپ یس کوین Yes Coin یک ربات تلگرامی را برای ارائه خدمات خود بکار می‌برد. کاربران در یس کوین تلگرام با انجام اقداماتی خاص امکان استخراج توکن‌های مربوطه را دارند. یس کوین نوعی پروژه با محوریت تلگرام است […]

ادامه مطلب

You cannot copy content of this page