دریافت اپلیکیشن
ارز دیجیتال ارز دیجیتال فلوکی

ارز دیجیتال ارز دیجیتال فلوکی FLOKI | FLOKI

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال فلوکی
این اتفاق باعث افزایش اعتبار ارز دیجیتال فلوکی اینو در دنیای ارز دیجیتال خواهد شد.
با درنظر گرفتن عرضه فراوان این ارز و عدم دارا بودن مکانیزم سوزاندنی، درصورت رسیدن به 1 سنت مارکت کپی تقریبا 90 میلیارد دلار پیدا خواهد کرد که این مقدار بیشتر از ارزش بازار بایننس کوین، سولانا و تتر است. احتمال رسیدن به این قیمت برای این ارز بسیار کم است.
باتوجه به اینکه مجموعه عرضه توکن‌های این ارز 10 تریلیون است، درصورتی که قیمت ارز فلوکی به 1 دلار برسد، تمام ارزش پروژه 10 تریلیون دلار می‌شود. بدلیل اینکه ارزش بازار دارایی دیجیتال بیشتر از 1 تریلیون دلار است این امکان وجود ندارد که قیمت این ارز به 1 دلار برسد.
این ارز از زنجیره‌های بایننس اسمارت چین و اتریوم پشتیبانی می‌کند. همچنین برای ذخیره این ارز کیف پول‌های نرم افزاری نظیر تراست والت و متامسک نیز بکار می‌روند.
از این توکن می‌توان جهت پرداخت‌های درون بازی والهالا به منظور خرید دارایی، معامله NFT، رای گیری در سیستم حاکمیتی مدال دائو و خرید دوره آموزشی در دانشگاه متاورسی فوکی استفاده نمود.
این ارز دارای مزایایی همانند فعالیت‌های خیریه، مشارکت‌ها و جامعه وفادار بوده و معایبی از قبیل پیشنهادات دیفای کم، متاورس ضعیف و رقبای زیاد دارد.

ارز دیجیتال فلوکی

ارز دیجیتال فلوکی اینو چیست؟معرفی توکن FLOKI

ارز دیجیتال فلوکی اینو، میم‌کوینی است که براساس نام سگ ایلان ماسک روی شبکه اتریوم تولید شده است. توسعه دهندگان  Floki Inu ادعا دارند این ارز برخلاف ارز دیجیتال شیبا اینو، یک میم کوین عادی نبوده و نوعی جنبش محسوب می‌شود. این ارز توسط جامعه شیبا اینو ساخته شده است. ارز دیجیتال فلوکی ایلان ماسک خود را قاتل شیبا اینو و دوج کوین معرفی می‌کند. توکن FLOKI یک توکن چند زنجیزه‌ای است که هم با زنجیره هوشمند بایننس و هم با اتریوم سازگار می‌باشد. این توکن را می‌توان به آسانی بوسیله پل بین دو زنجیره هوشمند منتقل کرد.

این موضوع سبب شده که کاربران با خرید ارز دیجیتال فلوکی اینو، امکان استفاده از هر یک از بلاکچین‌ها برای تراکنش و ذخیره توکن‌های خود را داشته باشند.

در بیانی آمده است که این ارز برای ایجاد یک اکوسیستم پایدار ایجاد شده و به افرادی که آن را مدت طولانی ذخیره می‌کنند، پاداش تعلق می‌گیرد. این پروژه علاوه بر بلاکچین اتریوم، روی شبکه هوشمند بایننس نیز اجرا می‌شود. این ارز درنظر دارد با بکارگیری قدرت میم کوین‌ها، کاربردهایی در زمینه مشارکت در امور خیریه و فرصت‌های دستیابی به سود به جای شرکت‌های سرمایه‌گذاری به مردم و قشر ضعیف بدهد.

لیست شدن فلوکی در بایننس احتمالا موجب افزایش دید و اعتبار این ارز در دنیای ارز دیجیتال خواهد شد. طبق اخبار فلوکی اینو و عقیده بسیاری از افراد نسبت به پیش بینی ارز دیجیتال فلوکی اینو، این ارز می‌تواند آینده‌ای روشن به دنبال داشته باشد. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج معتبرترین صرافی آنلاین ایرانی برای خرید ارز دیجیتال فلوکی اینو و نقد کردن آن می‌باشد که با پنلی قدرتمند معاملات را در بستری ایمن انجام می‌دهد.

هدف ارز دیجیتال فلوکی ایلان ماسک

درسایت فلوکی این مطلب آمده است که این ارز با هدف بکارگیری قدرت میم کوین‌ها در جهت ارائه کاربردهای واقعی، فرصت‌های سودآور و مشارکت در امور خیریه به جای شرکت‌های بزرگ به مردم ایجاد شده است. این ارز دیجیتال خود را در سه ستون زیر معرفی می‌کند:

کاربرد:

توکن FLOKI یکی از ابزارهای اصلی شبکه فلوکی است که کاربردهای خوبی خواهد داشت.

قدرت میم و فرهنگ:

تمایل و علاقه مندی مردم به میم‌ها یکی از راه‌های افزایش پذیرش انواع ارز دیجیتال مبتنی بر میم کوین به شمار می‌رود.

خیریه:

ارزهای دیجیتال و شبکه بلاکچین زمانی کارآمد هستند که بتوانند موجب بهتر شدن جهان گردند. چشم اندازه فلوکی همانند احداث یک مدرسه در هر نقطه توسعه نیافته از جهان است.

در بیان کلی هدف این ارز تبدیل شدن به پرکاربردترین و معروف‌ترین ارز دیجیتال جهان است. شما می‍توانید با مشاهده قیمت FLOKI، پیش بینی ارز دیجیتال فلوکی اینو و نمودار تکنیکال و فاندامنتال ابن ارز نسبت به خرید آن در صرافی آنلاین ارز دیحیتال ویرا اکسچنج اقدام نمایید.

بررسی و پیش بینی ارز دیجیتال فلوکی اینو

طبق اخبار فلوکی اینو و پیش بینی ارز دیجیتال فلوکی اینو این ارز اهداف بلندپروازانه‌ای دارد. دستیابی به این اهداف نیازمند نوآوری‌های زیاد است. این رمز ارز روی پروژه‌های مختلفی همانند موارد زیر کار می‌کند:

 • بازار NFT و کالا FlokiPlaces
 • محصولات مالی غیرمتمرکز با عنوان FlokiFT
 • آموزش و پلتفرم محتوا با عنوان دانشگاه فلوکی
 • متاورس بازی NFT تحت عنوان Valhalla

ارز دیجیتال فلوکی در پروژه‌هایی نظیر بیمه غیرمتمرکز insurAce و پلتفرم بازی بلاکچین gameFI نیز نقش دارد. در پیش بینی ارز دیجیتال فلوکی اینو در سال‌های بعد نقاط عطفی نظیر عرضه کیف پول فلوکی و ایجاد صرافی غیرمتمرکز و … مشاهده می‌شود.

فروش و خرید ارز دیجیتال فلوکی اینو

این ارز در اغلب صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود. برای فروش و خرید ارز دیجیتال فلوکی اینو باید در ابتدا در صرافی مورد نظر اقدام به ساخت حساب کاربری نمود. پس از تهیه ارز دیجیتال تتر می‌توان این ارز را با کمک آن خریداری نمود. از آنجایی که این ارز روی شبکه اتریوم قرار دارد، با این ارز دیجیتال نیز امکان معامله آن وجود دارد.

شما می‌توانید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با مشاهده قیمت ارز دیجیتال فلوکی، در بستری ایمن و قابل اطمینان اقدام به خرید ارز دیجیتال فلوکی و نقد کردن آن نمایید. خرید و فروش این ارز در این صرافی معتبر بدون هیچ محدودیتی و به روش‌های زیر انجام می‌شود:

 • معامله اسپات (Spot Trading)
 • خرید و فروش آنی

خرید و فروش ارز دیجیتال فلوکی

البته خرید این ارز  از روش معامله اسپات (Spot Trading) در دو بازار ساده و پیشرفته انجام می‌شود که بازار پیشرفته خود دارای حالت‌های زیر است:

 • سریع
 • محدود
 • حد ضرر
 • حد ضرر با قیمت بازار

لازم به ذکر است حداقل خرید انواع ارز دیجیتال در این صرافی معتبر برابر 1 دلار است و شما می‌توانید از طریق ترید به تبدیل رمزارزها به یکدیگر نیز بپردازید.

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال فلوکی

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال فلوکی

آینده ارز دیجیتال فلوکی شیبا و پیش بینی قیمت FLOKI

سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال فلوکی ایلان ماسک همانند سایر ارزهای دیجیتال نظیر ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال بیبی دوج و .. دارای ریسک است. بسیاری از افراد بر این باورند که با توجه به پروژه‌های موجود، مسیر پیش بینی ارز فلوکی اینو و اخبار فلوکی اینو، اینده ارز دیجیتال فلوکی شیبا روشن است. اما از آنجایی که این ارز یک میم کوین بوده و نوسانات آن تحت تاثیر ترندها و اخبار است، می‌تواند سقوط و صعودهای بزرگ و غیرمنتطره‌ای را تجربه کند.

بهترین راه برای جلوگیری از دست رفتن سرمایه، ایجاد سبدی متنوع و شامل فلوکی اینو است.