دریافت اپلیکیشن
ارز دیجیتال ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

ارز دیجیتال ارز دیجیتال بیبی دوج کوین Baby Doge | BABYDOGE

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال بیبی دوج کوین
تعداد 420 کوادریلیون توکن بیبی دوج کوین در مجموع وجود دارد که در حال حاضر تعداد بیبی دوج در گردش برابر 295 کوادریلیون است و 125 کوادریلیون آن تا به الان سوزانده شده است.
به طور معمول هر صرافی آنلاین مقدار مشخصی را برای خرید ارزهای دیجیتال تعیین کرده است. در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج حداقل خرید ارزهای دیجیتال برابر 1 دلار است و هیچ محدودیت برای خرید و فروش وجود ندارد.
بله. در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج شما امکان تبدیل بیبی دوج به ریال و نقد کردن آن را در کوتاهترین زمان خواهید داشت.
در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج برای واریز رمزارزها، فروش ووچرها و خرید از کیف پول ریالی احراز هویت اجباری نیست اما برای خرید از درگاه بانکی و توسیه ریالی به حساب بانکی نیاز به احراز هویت است.
شما می‌توانید در این صرافی معتبر در کوتاهترین زمان خرید خود را به مبلغ دلخواه ثبت کنید و به صورت فوری سفارشتان را در حساب خود مشاهده نمایید.
به دلیل استفاده بیبی دوج کوین از الگوریتم اثبات سهام، امکان استخراج این ارز وجود ندارد و بهترین راه تهیه این ارز مراجعه به صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج می‌باشد.
باتوجه به رشد چشمگیر این ارز در گذشته، ممکن است در آینده نیز پامپ‌هایی مشاهده شود از این رو می‌توانید با بررسی پیش بینی قیمت بیبی دوج کوین در سال 2025 ، قیمت بیبی دوج کوین در اینده و احتمال انفجار بیبی دوج تصمیم خرید آن را بگیرید.
کیف پول‌های نرم افزاری همانند تراست ولت، متامسک بهترین کیف پل‌ها برای نگهداری این ارز می‌‎باشند.

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟

بیبی دوج کوین یکی از معروف‌ترین میم کوین‌های بازار کریپتوکارنسی است که مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام عمل می‌کند. این دارایی دیجیتالی با توکن استاندارد BEP20 و بر بستر زنجیره هوشمند بایننس فعالیت می‌کند و از همین رو در هنگام تشکیل بلاک، دارای کارمزدی کمتر از اتریوم است. این ارز دیجیتال به عنوان فرزند دوج کوین در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری پیدا کرده است. دوج کوین و ارز دیجیتال بیبی دوج کوین هر دو با نماد اختصاصی الهام گرفته شده از یک نژاد خاص سگ با عنوان شیبا اینو نشان داده می‌شوند.

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین سعی دارد تا با افزایش قابلیت‌های و بهبود عملکرد خود از دوج کوین سبقت بگیرد. از نظر فنی این دو ارز دیجیتال ارتباطی باهم ندارند و این موضوع بیانگر این است که این ارز به‌عنوان محصول جانبی و یا Spinof محسوب نمی‌شود.

هدف از ایجاد بیبی دوج کوین افزایش سرعت تراکنش‌ها و ایجاد ساختارهای ضد تورمی پاداش به کاربران می‌باشد. عملکرد ساختار ضدتورمی بدین صورت است که درصدی از هزینه تراکنش‌ها به صورت خودکار به کیف پول بیبی دوج کوین کاربران ارسال می‌شود. این ویژگی سبب شده کاربران به جای خرج توکن‌های خود، آن‌ها را ذخیره کنند و بدین ترتیب بیبی دوج کوین تبدیل به یک ارز رمزنگاری شده ضد تورمی شود.

با لیست شدن بیبی دوج در بایننس و سایر صرافی‌های معتبر شما می‌توانید پس از بررسی اخبار جدید بیبی دوج، قیمت بیبی دوج کوین در اینده و آینده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین و … اقدام به خریداری این ارز کنید. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با ارائه قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال بیبی دوج کوین شرایط خرید و فروش بیبی دوج را در بستری ایمن و قابل اطمینان فراهم نموده است.

ویژگی های بیبی دوج کوین

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین ویژگی‌های منحصربفردی دارد که در زیر به برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

توکن سوزی دستی و خودکاری

یکی از ویژگی های این ارز توکن سوزی و تقسیم سود تراکنش‌ها میان کاربران است که این امر از تورم جلوگیری می‌کند. بیش از 45 درصد از کل عرضه توکن‌های این ارز سوزانده شده است. 5 درصد از هر تراکنش به کیف پول مرده‌ای ارسال و توکن‌های می‌سوزند.

پاداش

با توجه به اینکه بیبی دوج کوین یک توکن تورم زداست و به سبب طراحی آن با گذشت زمان ممکن است کمیاب‌تر شود. پروتکل بیبی دوج کوین به دلیل دارا بودن خصوصیتی همانند Reflection، کاربران می‌توانند با ذخیره توکن‌های آن در کیف پول، مقداری از این توکن را به عنوان پاداش دریافت کنند.

کارت کریپتویی بیبی دوج کوین

این آیتم به زودی منتشر خواهد شد و طرفداران بیبی دوج کوین مشتاقانه در انتظار آن هستند. با بکارگیری این کارت شما قادر به ارسال بیبی دوج کوین به هر شخصی که از تکنولوژی TextBit استفاده می‌کند هستید و می‌توانید به خرید و فروش و تبادل کریپتو بپردازید.

کیف پول خیریه

برای ارز دیجیتال بیبی دوج کوین یک آدرس کیف پول خیریه مشخص شده است. این آدرس کیف پول در جهت حمایت‌ از فعالیت‌های خیرخواهانه خیرین بکار می‌رود. PawsWithCause از بهترین نمونه‌های آن است.

مزایا و معایب ارز بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین یک توکن جامعه محور است که سازندگان به آن کوین اجتماعی نیز می‌گویند. چراکه برخلاف سایر میم کوین‌ها جایگاه خوب و باثباتی در بازار دارد و به مرور جامعه حامیان آن گسترش پیدا کرده است. به طور کلی ارزش و قیمت بیبی دوج تحت تاثیر طرفداران و جامعه است. از همین رو این ارز توانست در زمانی کوتاه پیشرفت قابل توجهی داشته باشد. در زیر به مهم‌ترین مزایای ارز دیجیتال بیبی دوج کوین اشاره می‌کنیم:

 • کاهش کارمزد
 • ماهیت ضد تورمی
 •  اهدای پاداش به هولدرها
 •  کاهش زمان تشکیل بلاک
 •  بالا بودن سرعت تراکنش
 •  حاکمیت به صورت مشارکتی در اکوسیستم دوج کوین

معایب و محدودیت‌‎های ارز دیجیتال بیبی دوج کوین تا حدود زیادی به نگاه شما بستگی دارد. برخی تحلیل‌گران بر این باورند که فناوری‌ها و سیستم‌های پیشرفته و ویژگی‌های فنی یک پروژه نمایانگر ارزش و قدرت آن دارایی است. درحالیکه برخی دیگر موفقیت و ارزشمندی دارایی را تحت تاثیر جامعه قدرتمند ارز دیجیتال می‌دانند. در نگاه اول بیبی دوج ممکن است از لحاظ فنی قدرتمند بنظر نیاید. اما در نگاه دوم به سبب دارا بودن جامعه قدرتمند می‌توان گفت در آینده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین، به یک دارایی دیجیتال باارزش تبدیل می‌شود.

تفاوت های دوج کوین و بیبی دوج

در ادامه به برخی از تفاوت های دوج کوین و بیبی دوج می‌پردازیم:

 •  عرضه توکن های دوج کوین برخلاف بیبی دوج نامحدود است.
 • دوج کوین روی بلاکچین اختصاصی خود قرار دارد درحالیکه بیبی دوج روی بلاک چین اسمارت چین قرار گرفته است.
 •  اهداف دوج کوین اغلب زیربنایی تر از بیبی دوج که با هداف خیرخواهانه ایجاد شده است، می‌باشند.
 •  زمان تشکیل بلاک در بیبی دوج کمتر از 5 ثانیه است درحالیکه در دوج کوین 1 دقیقه می‌باشد.
 •  بیبی دوج در سال 2021 لانچ شد درحالیکه دوج کوین در سال 2013 معرفی گردید.
 • دوج کوین رمزارزی با اهداف پایدار و روشن است که به‌منظور ارتقا و اصلاح ایجاد شده است اما بیبی دوج به اقدامات روبنایی و سطحی می‌پردازید.

بازار خرید و فروش ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

خرید بیبی دوج کوین (BabyDoge)

یکی از راه های ایمن خرید و فروش بیبی دوج، مراجعه به صرافی‌های معتبر داخلی بدون نگرانی از بابت تحریم‌ها و مسدود شدن سرمایه می‌باشد. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج امکان خرید و فروش ارز بیبی دوج را در بستری ایمن و با سرعت بالا فراهم نموده است. شما می‌توانید با بررسی اخبار جدید بیبی دوج، آینده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین و پیش بینی قیمت بیبی دوج کوین در سال 2025 و قیمت بیبی دوج کوین در اینده نسبت به خرید آن اقدام کنید. در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال بیبی دوج کوین برای اطلاع شما ارائه شده است.

از طرفی خرید بیبی دوج کوین (BabyDoge) در این صرافی به دو روش خرید و فروش فوری و اسپات تریدینگ انجام می‌شود. در روش اسپات تریدینگ دو بازار ساده و پیشرفته پیش روی کاربر است. در بازار پیشرفته حالت‌های زیر رخ می‌دهد:

 • سریع (market)
 • محدود (limit)
 •  حد ضرر (Stop Limit)
 •  حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market)

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

هدف بیبی دوج

اصلی‌تری هدف بیبی دوج را می‌توان به عنوان گزینه‌ای برای پرداخت‌های روزانه در نظر گرفت. از دیگر برنامه‌های این ارز دیجیتال، اقداماتی نظیر افزایش هولدرها، بازاریابی و فعالیت‌های خیریه را می‌توان نام برد. برای ابعاد فنی پروژه بیبی دوج به همین میزان برنامه‌ریزی کمتری شده است. این موضوع بدین سبب است که بیبی دوج ارزی مبتنی بر اعضای جامعه کریپتوکارنسی و فعالیت‌های آن‌ها می‌باشد. ازاین رو نمی‌توان توقع برنامه‌ریزی خاص را برای ارتقای فناوری بلاکچین این پروژه را همانند ارز دیجیتال پپه و سایر میم کوین‌ها داشت.

آینده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

درحالت کلی پیش بینی آینده بیبی دوج کوین و سایر دارایی‌های دیجیتالی بخصوص میم کوین‌ها در بازار کریپتو کار دشواری است. اما با توجه به اخبار جدید بیبی دوج و سایر شواهد موجود می‌توان به نتایجی نسبی دست یافت. ارز دیجیتال بیبی دوج کوین یکی از محبوب‌ترین توکن‌های جوان در بازار کریپتو به شمار می‌رود. این رمزارز در عرضه اولیه طرفداران فراوانی پیدا کرد و رشد قیمتی آن 1000 درصدی شد.

حتی در هفته سوم عرضه نیز این ارز به ارزش بازار 200 میلیون دلاری رسید. علاوه‌بر حمایت افراد مشهوری همانند ایلان ماسک در پیشرفت این ارز، روند صعودی آن تحلیلگران را به آینده ارز دیجیتال بیبی دوج کوین امیدوار می‎کند.