دریافت اپلیکیشن

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) آموزش استخراج

ویرا اکسچنج
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin)

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) یکی دیگر از پروژه‌های تلگرامی بسیار شبیه به نات کوین تلگرام است. ایردراپ یس کوین Yes Coin یک ربات تلگرامی را برای ارائه خدمات خود بکار می‌برد. کاربران در یس کوین تلگرام با انجام اقداماتی خاص امکان استخراج توکن‌های مربوطه را دارند. یس کوین نوعی پروژه با محوریت تلگرام است که بوسیله انجام طیف وسیعی از فعالیت‌ها به کاربران خود توکن های YesCoin را ارائه می‌دهد. سبک بازی ماینینگ تلگرامی جدید به صورت tap-to-earn است و از نظر روش بازی با بازی‌های مشابه خود یعنی ایردراپ تایم کوین، تپ سواپ، نات کوین تلگرام و … تفاوت زیادی دارد.

برخلاف سایر ایردراپ‌ها، در ایردراپ تلگرامی یس کوین تعداد سکه‌های فراوانی روی صفحه بازی ظاهر می‌شوند که برای استخراج باید انگشت خود را روی صفحه نگه داشته و برای دستیابی به امتیاز به سمت ظاهر شدن سکه‌ها بکشید. این بازی تلگرامی در ابتدای شروع خود به دلیل سبک متفاوت توانست گیمرهای فراوانی را به سمت خود جذب کند. در صورتی که تمایل دارید جزو اولین نفراتی باشید که این بازی جذاب و متفاوت را تجربه می‌کنند، در ادامه این مطلب از وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با ما همراه باشید.

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin)

ایردراپ تلگرامی یس کوین (Yescoin) چیست؟

یس کوین تلگرام یکی از جدیدترین بازی‌های تلگرام است که با سرعت بالایی در حال رشد است. یس کوین تلگرام برخلاف سایر ایردراپ‌های مشابه خود که بر محوریت تلگرام هستند، همانند همستر کمبات، ایردراپ تایم کوین، ایردراپ not coin و … نحوه بازی با کلیک روی یک سکه نیست. بلکه روش بازی یس کوین (Yescoin) با کشیدن انگشت روی سکه‌های ربات است. برخلاف ایردراپ تپ سواپ در این ربات تلگرامی تعداد سکه‌های فراوانی روی صفحه بازی قابل مشاهده است که برای ماینینگ باید انگشت خود را به سمت سکه‌ها بکشید.

بازیکنان این ایردراپ می‌توانند با عضویت در کانال‌های تلگرام و چت، انجام برخی وظایف و همچنین با دعوت دوستان خود در جدول امتیازات صعود کنند. جذابیت بازی ایردراپ تلگرامی یس کوین در پتانسیل کسب جوایز و سادگی گیم پلی است.

جزئیات ضروری ایردراپ یس کوین Yes Coin

جزئیات ضروری ایردراپ یس کوین Yes Coin

در ادامه قصد داریم به برخی از جزئیات ضروری درباره این ایردراپ بپردازیم:

 • روش شرکت در بازی: شما می‌توانید به آسانی به ربات تلگرامی یس کوین دسترسی داشته باشید و تنها با ضربه زدن و کشیدن انگشت خود روی سکه‌های مجازی نمایش داده شده در رابط کاربری، توکن Yescoin بدست آورید. هر چه تعداد ضربه‌های بیشتری داشته باشید، سکه‌ بیشتری نیز دریافت می‌کند.
 • افزایش درآمد: روش‌های گوناگونی برای افزایش درآمد یس کوین وجود دارد. شما می‌توانید در قسمت Boost با ارتقای ویژگی‌های مختلف، مقدار توکن‌های دریافتی Yescoin را به ازای هر ضربه، افزایش دهید. همچنین بوسیله دعوت از دوستانتان و پیوستن آن‌ها به این ربات تلگرامی می‌توانید جوایزی دریافت کنید.
 • فرصت‌های کسب درآمد: به جز ضربه زدن به سکه، شما می‌توانید با انجام اقداماتی ساده همانند دنبال کردن حساب‌های اجتماعی پروژه Yescoin، سکه‌های خود را در قسمت کسب درآمد افزایش دهید.
 • ارز دیجیتال: ایردراپ یس کوین Yes Coin به عنوان ارز دیجیتال عمل کرده و امکان مبادله با ارز فیات و دیگر انواع ارز دیجیتال را فراهم می‌کند.
آموزش بازی و استخراج یس کوین تلگرام

آموزش بازی و استخراج یس کوین تلگرام

برای پیوستن به ربات تلگرامی یس کوین و شروع بازی می‌توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا 100000 سکه رایگان دریافت نمایید.

سپس به قسمت Earn بروید و اقداماتی ساده نظیر پیوستن به شبکه‌های اجتماعی (توئیتر یس کوین، اینستاگرام یا کانال تلگرام) را برای دریافت امتیاز بیشتر انجام دهید و به حداقل 900K امتیاز برسید.

در ادامه می‌توانید به بخش Boost بروید و به صورت مساوی گزینه‌های FillRate ، Coinlimit و Multivalue را به سطوح بالاتر افزایش دهید. با این استراتژی به صورت بالقوه تمامی گزینه‌ها به سطح 8 ارتقا داده می‌شوند. سپس برای استخراج یس کوین، با انگشت سکه‌های موجود در صفحه را جمع آوری کنید (درصورت امکان با چندین انگشت به صورت همزمان ماین کنید). بعد از خالی شدن نوار انرژی با رفتن به بخش Boost می‌توانید گزینه Full Recovery را برای پر کردن نوار انرژی تا 3 بار در روز استفاده کنید.

دیگر گزینه موجود در این بخش، Chest است که 3 بار در روز، امکان بارش سکه و افزایش دوبرابر امتیاز به ازای هر سکه را فراهم می‌کند.

در حالت کلی بخش‌های مختلف این ربات تلگرامی شامل موارد زیر است:

 • لیگ ها (Leagues): هر اندازه یس کوین بیشتری بدست آورید، در لیگ‌ها به رتبه بالاتری می‌رسید.
 • ساختن (Build): برای دریافت Yescoin بیشتر، باید لول یا سطح خود را ارتقا دهید و اقدام به انجام وظایف نمایید.
 • فرنس (Frens): با دعوت هر یک نفر، هر دوی شما پاداشی بدست خواهید آورد. با کمک به Fren به لیگ بالاتری انتقال یابید و پاداش‌های یس کوین بزرگتری دریافت نمایید.
 • Join Squad: عضویت در گروه‌های مختلف

برای استخراج یس کوین تلگرام تنها کافیست سکه‌های موجود در صفحه نمایش را لمس کنید. روال ماین کردن این توکن تقریبا همانند نات کوین تلگرام است.

مزایای یس کوین Yes Coin تلگرام

مزایای یس کوین Yes Coin تلگرام

همانطور که گفته شد، ایردراپ تلگرامی یس کوین،نوعی پروژه با محوریت تلگرام است که به کاربران امکان کسب درآمد را از طریق جمع‌‎آوری توکن‌های YesCoin می‌دهد. در زیر به برخی از مزایای یس کوین تلگرام اشاره می‌کنیم:

رابط کاربر پسند

این ربات تلگرامی بدون نیاز به دانش فنی، برای پیمایش ساختاری ساده دارد. رابط بصری زیبا امکان تجربه کاربری یکپارچه را برای کاربران تضمین می‌کند.

پتانسیل سود دهی

Yes Coin تلگرام برای کاربران فرصتی را برای کسب یس کوین و سودآوری از آن فراهم می‌کند. بوسیله مشارکت‌های مداوم و تکمیل وظایف کاربر به درآمد قابل توجهی دست خواهد یافت.

لذت بخش و تعاملی

ربات تلگرامی YesCoin صرفا تنها برای کسب درآمد نیست. این بازی می‌تواند تجربه‌ای جذاب و لذت بخش را فراهم کند. کاربران با شرکت در وظایف مختلف و رقابت با دیگران می‌توانند اوقات خوشی را سپری نمایند.

بدون سرمایه گذاری اولیه

برخلاف پروژه‌های دیگر این پروژه نیاز به هیچگونه سرمایه‌گذاری اولیه برای شروع کار ندارد. کاربران می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای شروع به کسب درآمد کنند.

مسابقات و جوایز

ایردراپ YesCoin Telegram اغلب میزبان چالش‌ها و مسابقاتی است که کاربران برای دستیابی به توکن آن و جوایز فریبنده در آن شرکت می‌کنند. در حالت کلی این پروژه تلگرامی تجربه‌ای مفید و جامع ارائه می‌کند.

جامعه پر رونق

پروژه YesCoin، یک انجمن در حال گسترش و فعال داخل تلگرام دارد. کاربران با درگیر شدن با شرکت‌کنندگان دیگر، امکان تبادل تجربیات و دریافت اطلاعات از استراتژی‌های خود را خواهند داشت.

چشم انداز رشد

ایردراپ تلگرامی یس کوین به عنوان یک پروژه در حال توسعه و نوپا، براساس مزایایی که دارد،  پتانسیل رشد قابل توجهی را از خود نشان داده است.

دسترسی راحت

استفاده از YesCoin Telegram تنها نیاز به گوشی هوشمند و اتصال اینترنت دارد. این پروژه در هر مکان و هر زمان قابل دسترسی است.

ایجاد درآمد غیرفعال

با خودکارسازی و ساده‌سازی فرآیند استخراج، کاربران امکان کسب یس کوین را حتی زمانی که فعالانه با ربات درگیر نیستند، خواهند داشت.

به روز رسانی مرتب

تیم توسعه YesCoin به صورت مداوم در حال بهبود پروژه و بروزرسانی آن است. با افزودن ویژگی‌های جدید و رفع ایراد، این تیم در تلاش است تا تجربه کاربری بهتری را برای کاربران ارائه دهد.

آیا ربات تلگرامی یس کوین معتبر است؟

بله این ربات تلگرامی معتبر بوده و شما با اطمینان خاطر می‌توانید از این بازی تلگرامی استفاده کنید.

آیا امکان خرید و فروش توکن Yescoin وجود دارد؟

به دلیل تازه تاسیس بودن این ایردراپ هنوز امکان خرید و فروش آن وجود ندارد. اما در آینده نزدیک احتمال می‌رود همانند ایردراپ not coin، بتوان توکن‌های یس کوین بدست آمده را به فروش رساند.

تفاوت ایردراپ TapSwap و YesCoin چیست؟

هر دو ایردراپ در تلگرام امکان استخراج دارند، اما تپ سواپ بر روی بلاکچین ارز دیجیتال سولانا عمل کرده اما Yes Coin روی بلاکچین تن کار می‌کند.

2ام - تیر ماه - 1403

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
 1. فاطمه خسروی
  خرداد 5, 1403

  عالی

 2. فاطمه خسروی
  خرداد 5, 1403

  بی نظیر

 3. فاطمه خسروی
  خرداد 5, 1403

  قدرت مند

ثبت دیدگاه جدید

You cannot copy content of this page