دریافت اپلیکیشن

ارز دیجیتال ارز دیجیتال چین لینک LINK | LINK

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال چین لینک
برخی تحلیلگران پیش بینی می‌کنند قیمت این ارز در چند سال آینده دو برابر خواهد شد. اگر چه اغلب کارشناسان تا این حد افزایش قیمت را پیش بینی نمی‌کنند. بنابراین احتمال رسیدن قیمت چین لینک به 100 دلار وجود دارد اما این سطح قیمت دوامی نخواهد داشت.
این ارز سرمایه گذاری خوبی برای کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد. در اغلب پیش بینی‌ها آمده که قیمت این ارز در آینده صعودی است و بنابراین انتظار می‌رود که سرمایه‌گذاری روی چین لینک سودآور باشد.
چین لینک درواقع بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است اما اتریوم کمی بهتر است. با اینحال به سبب عدم تغییرات زیاد قیمت اتریوم، چنانچه شما تصمیم به اضافه کردن یک دارایی با پاداش و ریسک بالا را دارید، چین لینک گزینه بهتری خواهد بود.
بلاکچین چین لینک به عنوان یک میان افزار امکان مرتبط سازی قراردادهای هوشمند را با داده‌های خارجی فراهم ساخته است.
بسیاری از کیف پول‌های معتبر نرم افزاری و سخت افزاری نظیر Bread Wallet، MetaMask، Ledger، Ledger و ... از این ارز پشتیبانی می‌کنند.
در این صرافی معتبر حداقل خرید ارزهای دیجیتال برابر 1 دلار است. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی این ارز را در بستری ایمن و با سرعت بالا بدون هیچ کارمزدی خریداری کنید.

ارز دیجیتال چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک (Link) چیست؟

چین لینک با نماد اختصاری Link علاوه بر اینکه نوعی دارایی دیجیتالی است، یک پلتفرم تکنولوژیک نیز به شمار می‌رود که ارتباط میان شرکت‌های غیر بلاکچین را با بلاکچین ایجاد می‌کند. درواقع ارز چین لینک به‌عنوان یک میان افزار (Middleware) قراردادهای هوشمند شبکه بلاکچین را با امتیازات یک بازی بیسبال یا داده‌های خارجی همانند قیمت سهام مرتبط می‌سازد. به عبارتی دیگر شبکه‌های اوراکل غیرمتمرکز در این پلتفرم، اجازه عملکرد قراردادهای هوشمند روی کاردانو، اتریوم و پولکادات را براساس اطلاعات دنیای واقعی می‌دهند.

این ارز از قراردادهای هوشمند ترکیبی نیز پشتیبانی کرده و امکان دسترسی به بر یک از شبکه‌های بلاکچین اصلی همانند سولانا، ترا و اتریوم را دارد. بلاکچین این شبکه روی بستر اتریوم میزبانی شده و مبتنی بر پروتکل عملیات اثبات کار است.

چین لینک (LINK) از اوراکل غیر متمرکز استفاده می‌کند. اوراکل درواقع یک منبع داده و پل ارتباطی میان قراردادهای هوشمند و منابع خارجی است. این شبکه هوشمند امکان ثبت قراردادهای هوشمند و اطلاعات را در بستر یک بلاکچین غیرمتمرکز از نودها ایجاد می‌کند. پروژه چین لینک با هدف برطرف کردن مشکلات بلاکچین مبنی بر عدم توانایی در تعامل با داده‌های خارج از بلاکچین طراحی و ایجاد شده است. علاوه‌بر این به سبب منبع باز بودن بلاکچین چین لینک امکان مشاهده کد پروژه و مشارکت بوسیله هر فردی فراهم شده است.

شما می‎توانید پس از بررسی آینده ارز دیجیتال چین لینک، اخبار چین لینک و .. در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با مشاهده قیمت لحظه ای چین لینک یا پولکادات و … و نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک اقدام به خرید این ارز دیجیتال نمایید. خرید چین لینک و فروش Link در این صرافی بدون کارمزد و با سرعت و امنیت بالا انجام می‌شود.

ویژگی های ارز چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک دارای ویژگی‌های زیر است:

 •  پروژه منبع باز: بواسطه این ویژگی هر فرد امکان مشاهده و شرکت در پروژه را دارد.
 •  استفاده از قراردادهای هوشمند ترکیبی: این ارز از قراردادهای هوشمند ترکیبی به‌منظور ادغام کد درون زنجیره‌ای و زیرساخت اطلاعات خارج از زنجیره استفاده می‌کند.
 •  شبکه غیرمتمرکز: چین لینک یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز لاست که زنجیره‌های بلوکی را با داده‌های خارج از شبکه مرتبط می‌کند.
 •  توکن های زنجیره ای: توکن های این بلاکچن تحت عنوان ارز دیجیتال لینک شناخته می‌شوند.
 • اشتراک گذاری امن ورودی ها: بلاکچین این ارز از اشتراک گذاری ایمن ورودی‌ها و خروجی ها پشتیبانی می‌کند.
 •  فعالسازی اتوماسیون: قراردادهای هوشمند ارز دیجیتال چین لینک، وظایف و عملکردهای رویداد محور شرکت‌ها را به حالت خودکار درآورده‌اند.
 • حل مشکلات بلاکچین ها: چین لینک مشکلات ارتباطی میان بلاکچین ها را با دسترسی به منابع مختلف بوسیله قراردادهای هوشمند برطرف می‌سازد.
 •  ارائه منابع تصادفی و قابل تایید: برنامه هایی همانند بازی‌هایی که نیازمند فرایندی ایمن از لحاظ رمزنگاری هستند، می‌توانند از چین لینک استفاده کنند.
 •  پشتیبانی از decentralized data feeds: چین لینک امکان جمع‌آوری داده‌ها را به صورت ایمن از منابع فراوان برای قراردادهای هوشمند ترکیبی فراهم آورده است.
 •  دارای توکن ERC20: چین لینک توکن ERC20 بوده که با دارا بودن عملکرد اضافی ERC223 به توکن‌ها امکان پردازش و دریافت را بوسیله قراردادهای هوشمند در یک تراکنش خواهد داد.
 •  پشتیبانی از همکاری متقابل بین بلاکچین ها: چین لینک امکان اتصال پلتفرم های بلاکچینی را برای پشتیبانی از تبادل توکن‌ها، پبام‌ها و اقدامات خاص فراهم می‌کند.

مزایا و معایب ارز دیجیتال Link

ارز چین لینک به عنوان یکی از 100 ارز دیجیتال برتر در جهان، علاوه بر مزایایی همانند سطح تقاضای بالا، گسترش و ترویج قابلیت همکاری، حضور چشمگیر در شبکه‌های اجتماعی، رقبای کم، و … دارای معایبی نیز است که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • ضمانت کم برای سرمایه گذاران
 •  سرعت توسعه کم و عدم ارائه نقشه راه برای راهنمایی پلتفرم
 •  تقریبا 60 درصد از عرضه این ارز تحت کنترل شرکت مادر بوده و محدودیتی برای توزیع پاداش عملیات گره وجود ندارد.
 •  محدودیت شبکه اوراکل
 • از آنجایی که این ارز روی شبکه اتریوم ساخته شده است، تمام مشکلات پیش روی این ارز می‌تواند روی چین لینک اثر منفی بگذارد.

کاربرد ارز ارز دیجیتال چین لینک

یکی از کاربردهای مهم این ارز استفاده از آن به عنوان روش پرداخت به اپراتورهای شبکه چین لینک و همچنین وثیقه‌گذاری به‌منظور توافقات قراردادهای هوشمند می‌باشد. درحالت کلی چین لینک به عنوان لایه انتزاعی بلاکچین یا شبکه غیرمتمرکز اوراکل معرفی می‌شود. این ارز برای پشتیبانی از قراردادهای هوشمند ترکیبی و فعالسازی ایمن محاسبات داخلی و خارجی بلاکچین از دانش بلاکچین استفاده می‌کند.

شرکت‌هایی که از این چین لینک استفاده می‌کنند اجازه دسترسی به شبکه‌های اصلی بلاکچین همانند ترا، سولانا و اتریوم را دارند. بلاکچین Chianlink مبتنی بر پروتکل اثبات کار بوده و روی پلتفرم اتریوم میزبانی می‌شود. یکی از بزرگترین پیشرفت‌های چین لینک، مشارکت آن با یکی از بزرگترین شبکه‌های مالی در جهان، شبکه تراکنش بانکی SWIFT است.

خرید چین لینک و فروش Link

افرادی که قصد خریداری ارز چین لینک را دارند، باید به عوامل موثر در قیمت چین لینک توجه کنند. قیمت چین لینک براساس میزان عرضه . تقاضا، قوانین کشورها، اخبار چین لینک، سطح آگاهی عمومی از این ارز و … بستگی دارد. با وجود نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال، به سبب تیم توسعه‌دهنده حرفه‌ای این ارز و اهداف آینده ارز دیجیتال چین لینک، این ارز یک سرمایه‌گذاری عالی محسوب می‌شود.

شما می‌توانید باتوجه به قیمت ارز دیجیتال چین لینک و مشاهده نمودار تکنیکال و فاندامنتال چین لینک در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج اقدام به خریداری آن نمایید. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال را بدون محدودیت در بستری ایمن و قابل اطمینان فراهم نموده است.

خرید ارز دیجیتال چین لینک در این صرافی معتبر به دو روش اسپات تریدینگ و خرید و فروش فوری انجام می‌گیرد. در روش اسپات تریدینگ دو بازار ساده و پیشرفته وجود دارد که در بازار پیشرفته حالت‌های زیر رخ می‌دهد:

 •  سریع (market)
 •  محدود (limit)
 • حد ضرر ( Stop Limit )
 •  حد ضرر با قیمت بازار ( Stop Market )

بازار خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال چین لینک

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال چین لینک

آینده ارز دیجیتال چین لینک

به سبب وعده چین لینک مبنی بر ادغام داده‌های دنیای واقعی در شبکه اتریوم، برای قراردادها هوشمند اتریوم دنیای جدیدی از برنامه‌های کاربردی ایجاد شده است. با گسترش این شبکه‌ها و دسترسی مقرون بصرفه، برنامه‌های کاربردی بالقوه، مقرون بصرفه‌ خواهند شد. به سبب بروز بودن تکنولوژی امور مالی غیرمتمرکز، هیچ محدودیتی در ارزش ارز دیجیتال چین لینک در آینده وجود نخواهد داشت. همچنین تا زمانی که تمایل به رشد و داده‌های جدید در دنیای فناوری وجود داشته باشد، به ارزش آن اضافه خواهد شد. از این رو آینده ارز دیجیتال چین لینک را می‌توان امیدوارکننده و روشن دانست.

اشتراک گزاری این صفحه

مقالات جذاب برای یادگیری بیشتر
استیبل کوین چیست و چه کاربردی دارد؟

استیبل کوین چیست و چه کاربردی دارد؟

استیبل کوین نوعی دارایی‌ دیجیتال هستند که ارزش آن‌ها مرتبط با دارایی‌های دیگر است. برای نمونه ارز دیجیتال تتر از استیبل کوین های معروف بازار کریپتوکارنسی است که ارزش آن یک دلار می‌باشد. استیبل کوین‌ها همانند توکن‌ها بوده و فقط در پشتوانه باهم تفاوت دارند. این ارز دیجیتال پایدار از انواع ارز دیجیتال به‌شمار می‌رود […]

ادامه مطلب
ارز دیجیتال میکر چیست؟

ارز دیجیتال میکر چیست؟

ارز دیجیتال میکر با نماد اختصاری MKR از برترین پلتفرم‌های حوزه امور غیرمالی (DeFi) محسوب می‌شود. پلتفرم میکر، به عنوان بهترین پلفرم وام‌دهی دیفای در جهان شناخته می‌شود که امور مالی غیرمتمرکز و استیبل کوین‌ها را با هم ادغام می‌کند. ارز دیجیتال میکر از معروف‌ترین ارزهای موجود در بستر اتریوم محسوب می‌شود. معمولا توکن MKR […]

ادامه مطلب
ارز دیجیتال آلت کوین چیست؟

ارز دیجیتال آلت کوین چیست؟

ارز دیجیتال آلت کوین‌ با هدف تلاش برای بهبود و تغییر قوانین بیت کوین بوجود آمده‌ است. درواقع آلت کوین‌ها همه رمزارزها به جز بیت کوین را شامل می‌شوند. آشنایی با این مفهوم به سرمایه‌گذاران بازار رمزارز کمک می‌کند تا با انتخاب صحیح سرمایه‌گذاری با ریسک کم، سود فراوانی را بدست آورند. بهترین کوین ها […]

ادامه مطلب
ارز دیجیتال بایت کوین

ارز دیجیتال بایت کوین

Bcn token چیست؟ ارز دیجیتال بایت کوین با توکن bcn دارایی دیجیتالی است که ارزش آن در بازار حدود 6.64 میلیون دلار است و در رتبه 869 بازار قرار دارد. Bytecoin در سال 2014 با پشتیبانی الگوریتم رمزنگاری امضای حلقه‌ای وارد بازار جهانی شد. این ارز دیجیتال غیرقابل ردیابی است که برخلاف بیت کوین، اطلاعات […]

ادامه مطلب