دریافت اپلیکیشن
ارز دیجیتال ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ارز دیجیتال ایاس EOS | EOS

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال ایاس
ایاس برخلاف بلاکچین‌های دیگر امکان پردازش میلیون‌های تراکنش‌ را در ثانیه با سرعت بالا دارد. از طرفی هدف دیگر این ارز جلوگیری از فیلتر شدن داده‌ها توسط برخی کشورها همانند عربستان و ترکیه است. باتوجه به ویژگی‌ها و اهداف این ارز، آینده ارز دیجیتال ایاس امیدوارکننده است.
عواملی نظیر عرضه و تقاضا، محبوبیت برنامه‌های غیر متمرکز و نقض امنیت تعیین کننده قیمت ارز ایاس هستند. این ارز از اشتباهات ارزهای دیگر نظیر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین درس گرفته و خرید و فروش آن سرمایه‌گذاری خوبی به شمار می‎رود و قیمت آن در آینده‌ای نزدیک افزایش خواهد داشت.
ارز دیجیتال بیت کوین نهایتا قادر به پردازش 8 تراکنش در ثانیه و اتریوم 20 تراکنش است. درحالیکه ایاس ادعا دارد می‌تواند میلیون‌ها تراکنش را در ثانیه با مکانیسم توافق اثبات سهام پردازش نماید.
کیف پول‌های lumi wallet، Infinito و همچنین کیف پول لجر گزینه‌های خوبی برای نگهداری این ارز به شمار می‌روند.
در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج حداقل میزان خرید انواع ارز دیجیتال برابر 1 دلار است.

ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس (EOS) چیست؟

ارز دیجیتال ای او اس (EOS) نوعی سیستم مبتنی بر بلاکچین و غیر متمرکز است که به لحاظ عملکرد شباهت زیادی با ارز دیجیتال اتریوم دارد. توکن‌های EOS در عرضه اولیه مورد استقبال زیادی قرار گرفتند و توسعه‌دهندگان توانستند بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه به‌منظور توسعه شبکه خود جمع‌آوری کنند. توسعه‌دهندگان به سبب کارکرد ساده سیستم ایاس قادرند همانطور که می‌خواهند برنامه‌های غیر متمرکز خود را مدیریت نمایند. این پروژه به سرمایه‌گذران خود امکان میزبانی، توسعه و اجرای (dApps) را می‌دهد.

هدف نهایی ایاس افزایش سرعت و دستمزد کم در سیستم بلاکچین غیر متمرکز می‌باشد. برنامه‌های غیر متمرکز مبتنی بر شبکه بلاکچین در این سیستم با روشی همانند با برنامه‌های تحت وب مثل ارائه دسترسی و احراز هویت امن، مدیریت دسترسی، جمع‌آوری داده‌ها و … ارائه می‌گردد.

همچنین تراکنش‌ها و پردازش معاملات با سرعت بسیار بالا انجام می‌شود. این سرعت بالا از آن جهت است که سیستم ایاس با ایجاد ساختار هر بلوک در چرخه‌های پیاپی، تاخیر درسرعت را به حداقل می‌رساند. ارز دیجیتال ایاس ادعا کرده است قادر به انجام میلیون‌ها تراکنش در ثانیه و حذف کارمزد می‌باشد. در حقیقت ایده اصلی این ارز ساخت پلتفرمی غیر متمرکز با مقیاس‌پذیری انبوه و کاربری ساده می‌باشد.

برای اینکه بدانیم ارز ایاس بخریم یا نه؟ باید پس از بررسی اخبار ایاس، آینده ارز دیجیتال ایاس، مشکل ارز ایاس و همچنین قیمت ایاس تصمیم به خریداری آن گرفت. شما می‌توانید با مشاهده قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال ایاس در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج اقدام به خرید ارز ایاس EOS و فروش آن نمایید.

ویژگی های ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس پلتفرمی به‌منظور ایجاد برنامه‌های غیر متمرکز می‌باشد. این پلتفرم علاوه‌بر دارا بودن سه ویژگی انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری و پردازش چندگانه، امکان استفاده از قراردادهای هوشمند را فراهم نموده است. این ارز به سبب برخورداری از الگوریتم اثبات سهام مستقیما استخراج نمی‌شود. اما با استخراج اتریوم می‌توان به آن را در صرافی‌های معتبر نظیر صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج به ارز ایاس تبدیل نمود. از جمله ویژگی‌های ارز دیجیتال ایاس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انعطاف پذیری
 • حاکمیت
 •  قابلیت همکاری
 •  مقیاس پذیری
 • سیستم عامل غیر متمرکز
 •  پردازش برابر و مساوی
 •  مقیاس‌پذیری افقی

شما می‌توانید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج ارز دیجیتال ایاس را بدون محدودیت و کارمزد در بستری امن و با سرعت بالا تهیه نمایید و از ویژگی‍های آن استفاده کنید.

مزایای ارز دیجیتال EOS

ارز دیجیتال ایاس پروژه‌ای موفق در بازار رمزارزهاست و اهدافی همانند با اتریوم دارد. این ارز سعی بر بهبود بخشیدن به مشاغل و تجربه کاربران داشته و قصد دارد برای مصرف کنندگان امنیت بیشتر و اختلاف کمتری را ایجاد نماید. در ادامه به مزایای ارز دیجیتال ایاس اشاره می‌کنیم:

مقیاس پذیری بالا

مقیاس پذیری ارز ایاس در دو بخش عمودی و افقی آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از طرفی پردازش موازی در شبکه ایاس نیز به راحتی انجام می‌شود و هر یک از کاربران به سادگی این قابلیت را در اختیار دارند. از دیگر ویژگی‌های کاربردی این ارز براب ساده کردن تراکنش‌ها، افزایش ظرفیت برای پردازش متوالی است. بنابراین هر یک از پردازش‌ها به طور متوالی و پی در پی بدون وقفه انجام می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این شبکه، تعامل پذیری نودهاست.

این مسئله نیز سبب افزایش سرعت اجرای هر یک از قراردادهای هوشمند شده است. در بخش مقیاس‌پذیری عمودی، بررسی نودهای موجود به صورتی خاص انجام می‌شود. درواقع در این روش جنبه قدرتمندی نودها بیشتر مورد توجه است. این درحالیست که در مقیاس پذیری افقی به کم و زیاد بودن نودها توجه می‌گردد.

سرعت مناسب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال ایاس، سرعت بالای تراکنش‌هاست. کاربران با تاخیر در اجرای هر تراکنش مالی در بازار ارز دیجیتال دچار ناامیدی می‌شوند. از این رو کاربران به سبب این ویژگی ایاس از این ارز استقبال کرده‌اند. توسعه‌دهندگان این ارز توانسته‌اند سرعت عمل اجرای تراکنش‌ها را بسیار بالا ببرند. از این رو آینده ارز دیجیتال ایاس بسیار روشن و امیدوارکننده پیش بینی می‌شود. تراکنش‌های ارز ایاس در یک ثانیه و یا کمتر بدون امکان بارگشت انجام می‌گیرند.

انعطاف پذیری بالا

سیستم اتریوم در طی حملات DAO با مشکل روبرو شده و توسعه‌دهندگان آن ناچار به فورک شدند. باتوجه به استفاده ایاس از DPOS در صورت ایجاد خرابی یک برنامه، سیستم اصلی دچار مشکل نخواهد شد و هیچ اختلالی در شبکه برای کاربران رخ نمی‌دهد.

معایب ارز ایاس

برخی عوامل موجب به چالش کشیدن و افزایش ریسک سرمایه‌گذاران روی ارز ایاس می‌شوند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

حاکمیت ارز EOS

یکی از معایب بلاکچین این ارز ، تمرکز شبکه ایاس است. حاکمیت در بلاکچین این ارز بدین صورت است که در هر زمان امکان وجود تنها 21 تولیدکننده بلوک فراهم شده است و رأی سهام داران مشخص کننده عملکرد کلی شبکه می‌باشد.

میزان استخراج ارز ایاس

تعداد استخرهای استخراج این ارز دیجیتال، کم است و بهترین روش تهیه این ارز ملحق کردن استخرهای استخراج ایاس یه استخرهای اتریوم می‌باشد. در ادامه با مراجعه به صرافی معتبر نظیر صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج کاربر می‌تواند اتریوم خود را به EOS تبدیل کند.

کاربردهای ایاس EOS

با توجه به طراحی هدفمند این ارز، کاربردهای فراوانی برای کاربران وجود دارد که در ادامه به آن‌های پرداختیم:

 •  تایید اعتبار اعضای شبکه
 •  افزایش مقیاس
 • ذخیره سازی فضای ابری
 •  استفاده رایگان
 •  عملکرد آسان و سریع
 •  امکان رفع مشکل توسط کاربر

بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ایاس

خرید ارز ایاس EOS و قیمت لحظه ای خرید و فروش ایاس

با توجه به استفاده این ارز دیجیتال از الگوریتم اثبات سهام امکان استخراج این ارز وجود ندارد و بهترین روش خرید ارز ایاس EOS، مراجعه به سایت یک صرافی ارز دیجیتال معتبر است. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج یکی از قابل اطمینان‌ترین صرافی‌های آنلاین ایرانی بوده که بدون هیچ کارمزدی با امنیت بالا اقدام به خرید eos و فروش ایاس نموده است. شما می‌توانید با مشاهده قیمت لحظه ای خرید و فروش ایاس و نمودار تحلیل تکنیکال EOS و بررسی آینده ارز دیجیتال ایاس، نسبت به خرید این ارز اقدام نمایید.

خرید ارز ایاس از طریق این صرافی مطمئن از دو روش خرید و فروش فوری و اسپات تریدینگ انجام می‌گیرد. در روش اسپات تریدینگ دو بازار ساده و پیشرفته پیش روی کاربران قرار دارد که در بازار پیشرفته حالت‌های زیر اتفاق میافتد:

 •  محدود (limit)
 •  سریع (market)
 •  حد ضرر ( Stop Limit )
 •  حد ضرر با قیمت بازار ( Stop Market )

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال ایاس

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال ایاس