دریافت اپلیکیشن

کارمزدها

هدف ما ایجاد بستری شفاف برای معاملات شماست. به همین منظور تمامی هزینه‌ها و کارمزدهای بستر ویرا اکسچنج را به صورت شفاف و دقیق به اطلاع کاربران می‌رسانیم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه‌ی ویرا اکسچنج کاملا رایگان می‌باشد و تنها طبق توضیحات مندرج در این صفحه، از برخی معاملات و اعمال مالی انجام شده در سامانه هزینه‌ی کمی به عنوان کارمزد کسر می‌شود.
 

کسر کارمزد سبب می شود از معاملات تکراری و صوری جلوگیری شود تا بتوانیم برای شما کاربران عزیز شرایط مطلوب و بهتری در بازار ویرا اکسچنج ایجاد کنیم . کارمزد معاملات به صورت درصدی از کل مبلغ معامله حساب می شود که در ادامه شرایط کارمزد را توضیح می‌دهیم.
– از هر دو طرف ( خریدار و فروشنده ) کارمزد دریافت می شود.
– در هنگام ثبت معاملات از طریق ویرا اکسچنج ، میزان مبلغ کارمزد هنگام معامله برای شما نمایش داده می شود.
سفارش دهنده (maker): 0.2%
سفارش پذیر (taker): 0.2%

ویرا اکسچنج برای واریز رمز ارزها هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌کند. کارمزدهای برداشت رمز ارزها بر اساس کارمزدهای جهانی شبکه بلاکچین رمز ارزها محاسبه شده است و برای هریک از رمز ارزها متفاوت خواهد بود.

 ویرا اکسچنج برای انتقال رمزارز بین کاربران خود کارمزدی دریافت نمیکند.

کارمزد واریز ریال 0.02 درصد با حداقل 500 تومان و حداکثر 6 هزار تومان که توسط شرکت شاپرک و پرداخت یاری از مبلغ واریزی کسر میشود.
کارمزد برداشت ریال به دلیل هزینه‌های بانکی و درگاه بانکی به ازای مبلغ هر تراکنش، به صورت زیر می‌باشد:

میزان برداشت ریال

کارمزد برداشت

از 30 هزار تا 10 میلیون
2180 تومان
از 10 میلیون تا 100 میلیون

16350 تومان

✳️  واریز ها در قالب حواله پایا و ساعات تعیین شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.
❇️ پیشنهاد ما به کاربران استفاده از حساب بانک های کشاورزی – آینده – ملی – ملت – سامان – بلوبانک – صادرات – تجارت – پاسارگاد -رسالت – پارسیان – خاورمیانه – اقتصاد نوین میباشد.
(تسویه بانک های فوق در کمترین زمان انجام خواهد پذیرفت )