وب مانی (WebMoney)
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از یک سایت خارجی خرید کنید ولی به دلیل زندگی در ایران نتوانید پرداخت ارزی را انجام دهید. سرویس وب مانی (WebMoney) یکی از بهترین راه‌ها را برای انجام پرداخت‌های اینترنتی پیش پای شما گذاشته است که می‌توانید به‌صورت ویژه از آن استفاده کنید. با استفاده از خدمات وب مانی ویرا اکسچنج می‌توانید نسبت به شارژ حساب وب مانی، خرید از سایت های خارجی با استفاده از وب مانی ، افتتاح حساب وب مانی و فروش وب مانی اقدام کنید.
خدمات وب مانی درویرا اکسچنج
وب مانی چیست ؟

وبمانی در واقع یک سیستم پرداخت هوشمند آنلاین است که بسیاری از دادوستدهای تجاری بر این بستر انجام می‌گیرد. در واقع با استفاده از این سیستم، امکان ارسال و دریافت پول فراهم خواهد بود. این شرکت از سال ۱۹۹۸ شروع به کار کرده است و از آن زمان تا به امروز فعالیت‌های خود را به‌صورت مرتب گسترش داده است. با توجه به بررسی‌های انجام شده در این بخش، در حال حاضر تعداد کاربران وبمانی به ۳۹ میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است که یک آمار فوق‌العاده محسوب می‌شود.

انواع خدمات وب مانی در ویرا اکسچنج
افتتاح حساب وب مانی
ساخت حساب وبمانی برای بسیاری از افراد دشواری‌های خاص خود را دارد و در این مورد آگاهی لازم را ندارند. از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای افتتاح حساب وب مانی حتما از سایت‌های معتبر ایرانی که این کار را انجام می‌دهند استفاده کنید. فرض کنید که شما به عنوان یک فریلنسر دارای درآمدهای ارزی هستید. با توجه به شرایط سختی که از نظر تحریم‌ها به وجود آمده است، نقد کردن درآمدهای دلاری شما با چالش‌های مختلفی روبرو است.
برای اینکه بتوانید آسان‌تر این کار را انجام دهید باید یک حساب وب مانی بسازید. سایت ویرا اکسچنج خدمات ویژه‌ای در زمینه افتتاح حساب وب مانی ارائه می‌کند که شما می‌توانید از این موارد استفاده کنید. برای انجام این کار باید در سایت ویرا اکسچنج ثبت نام خود را انجام دهید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. بعد از اینکه تمامی اطلاعات خود را تکمیل کردید، ثبت نام شما با موفقیت انجام می‌شود. در آخر باید درخواست افتتاح حساب وبمانی را ثبت کنید و بعد از پرداخت هزینه،‌ اکانت وب مانی ساخته شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.
شارژ حساب وب مانی
زمانی که حساب وب مانی (WebMoney) ایجاد می‌شود،‌ در آن هیچ موجودی وجود ندارد و به همین دلیل؛ شما باید شارژ وب مانی را انجام دهید. در این راستا ابتدا باید یک کیف پول در داخل حساب خود بسازید. این کیف پول‌ها با واحدهای پولی مختلفی قابل ساخت هستند که شما یکی از آن‌ها را انتخاب خواهید کرد. معمولا بهترین نوع کیف پول از نوع دلاری است.
فرض کنید که شما می‌خواهید برای شخص دیگری دلار وب مانی انتقال دهید. در چنین حالتی شما حتما باید مقدار مناسبی از وب مانی را در حساب خود داشته باشید. برای شارژ وب مانی می‌توانید از خدمات سایت ویرا اکسچنج استفاده کنید. شما مبلغ دلخواه خود را در این سایت وارد می‌کنید و پس از انجام مراحل پرداخت،‌ شارژ حساب شما به سرعت انجام می‌شود.
خرید با وب مانی
امروزه وب مانی برای خریداری بسیاری از موارد به کار می‌رود که هر کدام از آن‌ها دارای جایگاه ویژه خود هستند. امکان خرید با وب مانی در ایران نیز به آسانی وجود دارد. تریدرها جزو مهم‌ترین افرادی هستند که از خدمات ویژه وب مانی استفاده می‌کنند.
برای انجام شارژ حساب بروکرها می‌توان به‌صورت ویژه از وبمانی استفاده کرد که دقیقا این کار توسط تریدرها در حال انجام است. همچنین با داشتن وبمانی می‌توانید خرید آنلاین محصولات و خدمات را سایت‌های خارجی به آسانی انجام دهید.
فروش وب مانی
اگر کسی برای شما وب مانی ارسال کرده است و می‌خواهید هر چه سریع‌تر برای نقد کردن آن اقدام کنید،‌ بهتر است که این کار را با ویرا اکسچنج انجام دهید. بسیاری از افراد در خارج از کشور می‌خواهند برای خانواده خود در ایران ارز ارسال کنند. با توجه به محدودیت‌های ناشی از تحریم، استفاده از سرویس وبمانی گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.
تمامی کسانی که دارای درآمدهای دلاری هستند نیز می‌توانند به سرعت حساب مالی خود را نقد کنند. سایت ویرا اکسچنج خرید وبمانی شما را با سرعت انجام داده و معادل ریالی آن را برای شما ارسال خواهد کرد. اگر شما دارای درآمد ارزی هستید می‌توانید آن را در داخل ایران نقد کنید. در واقع وب مانی شما توسط سایت ویرا اکسچنج قابل خریداری است و معادل ریالی آن به حساب شما واریز خواهد شد. در این حالت تمامی درآمدهای ارزی شما به آسانی به دست شما می‌رسد پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.
خرید آنلاین با وب مانی از سایت های مطرح دنیا
وب مانی در ویرا اکسچنج
پشتیبانی قوی و آنلاین
ویرا اکسچنج با پشتیبانی روزانه از 9 صبح تا 12 شب خیال شما را از همکاری با سایت راحت کرده است
قیمت منصفانه و رقابتی
نرخ خدمات ویرا اکسچنج از جمله وب مانی بسیار منصفانه و رقابتی است
مشاوره رایگان
تیم فروش و پشتیبانی ما به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته
سفارشات وب مانی در ویرا اکسچنج به صورت آنی و بدون معطلی انجام می شود
از همین حالا شروع کنید
ثبت سفارش های وب مانی
توضیحات
سوالات متداول