دریافت اپلیکیشن
ارز دیجیتال ارز دیجیتال پپه

ارز دیجیتال ارز دیجیتال پپه PEPE | PEPE

USDT

تومان

بازار جهانی

معرفی ارز
درصد تغییرات روز گذشته
قیمت جهانی USDT

اطلاعات بازار ویرا اکسچنج

قیمت خرید از ما تومان
قیمت فروش به ما تومان
قیمت به دلار USDT
تومان
خرید کنید
سوالات متداول ارز دیجیتال ارز دیجیتال پپه
ارز پپه به دلیل اینکه روی بلاکچین اتریوم قرار دارد که با مکانیسم اثبات سهام ایمن شده، از امینت این شبکه استفاده می‌کند. برای پردازش‌ها و ایمن سازی شبکه خود از اشتراک گذاری اعتبارسنجی‌های غیر متمرکز 32 ETH استفاده می‌کند.
ارزش و قیمت ارز دیجیتال پپه به عواملی نظیر عرضه و تقاضا، رقابت، توسعه پروژه و روند کلی بازار بستگی خواهد داشت.
در حال حاضر تعداد توکن‌های در گردش این ارز برابر حداکثر عرضه آن معادل 420,690,000,000,000 واحد می باشد.
مکانیسم توکن سوزی به‌منظور حفظ ارزش و قیمت ارز پپه، سیستم توزیع مجدد، ارائه پاداش بیشتر به سرمایه‌گذران بلند مدت، سیاست بدون مالیات محیطی برابر و ... این ارز را منحصر بفرد نموده است.
شما می‌توانید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج بدون هیچ محدودیتی در مبالغ دلخواه ارز پپه بدون کارمزد خریداری نمایید.
بله در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج امکان تبدیل پپه به ریال و انواع ارزهای دیجیتال فراهم شده است.
در این صرافی معتبر احراز هویت برای واریز رمزارزها، فروش ووچرها و خرید از کیف پول ریالی اجباری نیست و تنها برای خرید از درگاه بانکی و توسیه ریالی به حساب بانکی کاربران نیاز به احراز هویت دارند.

ارز دیجیتال پپه

ارز دیجیتال پپه (PEPE) چیست؟

رمز ارز پپه نوعی میم کوین با استاندارد ERC-20 روی شبکه بلاکچین اتریوم می‌باشد. این ارز دیجیتال جدید با نماد اختصاری PEPE یکی از پرسر و صداترین میم کوینی است که از شخصیت محبوب قورباغه پپه الهام گرفته شده است. هدف از راه‌ اندازی این رمزارز، رشد مجدد بازار میم کوین‌ها و پیشی گرفتن از توکن‌هایی با مضمون سگ همانند دوج کوین و ارز دیجیتال شیبا اینو می‌باشد. با توجه به عدم امکان پیش بینی دقیق قیمت این ارز، برخی از تحلیل‌گران احتمال می‌دهنددر آینده ارز دیجیتال پپه با دوج کوین برابری کند.

ارز دیجیتال پپه قورباغه، با ایجاد سیاست عدم مالیات، مکانیسم سوزاندن توکن برای حفظ کمبود سکه پپه و سیستم توزیع مجدد با ارائه پاداش به سهام‌داران بلندمدت، به جامعه ارزهای دیجیتال متوسل می‌گردد. طبق تحلیل ارز pepe، این ارز دارای سه فاز است که فاز اول آن لیست شدن در CoinMarketCap و دستیابی در توییتر به ترند $PEPE است. فاز دوم نیز لیست شدن این ارز در صرافی‌های متمرکز (CEX) و فاز سوم نیز لیست شدن پپه در صرافی سطح 1 است.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج با ارائه قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال پپه، امکان خرید ارز دیجیتال پپه و فروش بدون کارمزد PEPE را فراهم نموده است. شما می‌توانید با بررسی تحلیل ارز پپه امروز، آینده ارز دیجیتال پپه و قیمت لحظه ای خرید و فروش پپه و نمودار تحلیل تکنیکال PEPE تصمیم به خرید آن از این صرافی معتبر نمایید.

ارز پپه (PEPE) چگونه کار می کند؟

این ارز دیجیتال دارای حداکثر عرضه 420690000000 توکن می‌باشد. 93.1% این توکن‌ها در استخر نقدینگی و 6.9% باقی مانده در کیف پول چند امضایی به‌‌منظور بکارگیری در آینده درنظر گرفته شده است. ارز پپه قورباغه با استفاده از یک مکانیزم ضد تورمی، بعد از هر تراکنش درصد کمی از توکن‌ها را خارج می‌سازد. این مکانیزمبه کمبود توکن پپه و در نتیجه افزایش ارزش آن منجر خواهد شد. ضمن اینکه این ارز دیجیتال با بکارگیری یک سیستم توزیع مجدد، بخشی از هر تراکنش را بین دارندگان توکن پپه به اشتراک می‌گذارد. طبق نقشه راه غیر رسمی تعریف شده برای ارز دیجیتال پپه، سه فاز برای این ارز دیجیتال وجود دارد. در زیر به مراحل نقشه راه این ارز اشاره می‌کنیم:

مرحله اول

 • راه اندازی
 •  لیست شدن در CMC، Etcap، Coingecko
 • ترند پپه در کامیونتی رمزارزها در توییتر
 •  رسیدن به هزار هولدر

فاز دوم

 • ساخت خبرنامه دیجیتال با مشارکت کامیونتی
 •  فهرست شدن در صرافی های متمرکز
 • ایجاد دیسکورد
 •  رسیدن به ده هزار هولدر

مرحله سوم

 • تبدیل شدن به کالایی برای خرید یا فروش
 • معرفی ابزارهایی برای ارز دیجیتال پپه
 •  ایجاد آکادمی ارز دیجیتال پپه
 •  رسیدن به 100 هزار هولدر
 • پیشی گرفتن از سایر میم کوین‌ها

مزایا و قابلیت های ارز پپه

پپه یک توکن مبتنی بر بلاکچین اتریوم با استاندارد ERC-20 است که از همین‌رو از اعتبار و امنیت اتریوم استفاده می‌کند. این ارز در عین حال با کیف پول‌های مختلف و برنامه‌های غیر متمرکز (dApps) سازگار می‌باشد. از ویژگی‌های مهم این رمزارز می‌توان به مکانیسم کاهش تورم آن اشاره کرد. علاو هبر آن تمرکز بر مشارکت و توسعه جامعه نیز از دیگر ویژگی‌های این ارز دیجیتال می‌باشد. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال پپه تصمیم دارد یک جامعه حامی و قوی توسط بروزرسانی‌ها در روند پیشرفت پروژه و تعامل با کاربران به طور منظم از طریق رسانه‌های اجتماعی ایجاد نماید.

چالش ها و ریسک های سرمایه گذاری روی پپه

در حالت کلی میم کوین‌ها به منظور سرگرمی و شوخی ایجاد شده‌اند و فاقد ارزش ذاتی بوده و ریسک بالایی در سرمایه‌گذاری دارند. این ارز های دیجیتال دارای غالب وایت پیپر بوده و نه تنها دارای نقشه راه مشخصی ندارد بلکه تیم توسعه دهنده آن‌ها نیز شناخته شده نیست. اغلب اینفلوئنسرها و افراد شناخته شده در رشد و افت قیمت ارز دیجیتال های میم کوین تاثیر دارند که این مسئله سبب زیان و یا سود فراوانی برای کاربران خواهد شد.

توکن پپه نیز یکی از میم کوین‌های پر سرو صدا است که به سبب عدم مشخص بودن هدف آن، ریسک بالایی در سرمایه ‌گذاری روی این ارز وجود دارد.

خرید و فروش ارز دیجیتال پپه

قیمت ارز دیجیتال پپه و نحوه خرید و فروش بدون کارمزد PEPE

باتوجه به محبوبیت این ارز دیجیتال، بسیاری از صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز نظیر بایننس، یونی سواپ، کوکین و … و صرافی‌های آنلاین معتبر ایرانی نظیر صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج این ارز را لیست کرده‌اند. از آنجایی که این ارز نوعی میم کوین است و با چالش‌ها و ریسک‌هایی روبرو می‌باشد شما می‌توانید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قیمت لحظه ای خرید و فروش پپه و نمودار تحلیل تکنیکال PEPE مشاهده نمایید.

و با بررسی تحلیل ارز pepe، آینده ارز دیجیتال پپه و قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال په په با اطمینان اقدام به خرید این ارز نمایید. خرید ارز دیجیتال پپه در صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج به دو روش زیر انجام می‌شود:

 • اسپات تریدینگ
 • خرید و فروش فوری

برای خرید ارز پپه از طریق روش اسپات تریدینگ دو بازار پیشرفته و ساده در مقابل کاربر است که در بازار پشرفته حالت‌های زیر رخ می‌دهد:

 • سریع (market)
 • محدود (limit)
 •  حد ضرر ( Stop Limit )
 •  حد ضرر با قیمت بازار ( Stop Market )

بازار ساده:

بازار ساده ارز دیجیتال پپه

بازار پیشرفته:

بازار پیشرفته ارز دیجیتال پپه