دریافت اپلیکیشن

بازی تلگرامی بلوم (Blum) و آموزش استخراج ارز

ویرا اکسچنج
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
بازی تلگرامی بلوم (Blum)

بازی تلگرامی بلوم (Blum) یکی دیگر از پروژه‌های تلگرامی است که به سرعت در حال جذب مخاطب از سراسر دنیاست. ایردراپ تلگرامی بلوم بواسطه پشتوانه قوی و تیم سازندگانش احتمال موفقیتش بیشتر از دیگر رقباست. بلوم تلگرام در سبک Tap to Earn با رویکرد متفاوت خود علاقه‌مندان و کاربران به دنیای ارز دیجیتال را با مدل متفاوت و جذابی از بازی‌های کلیکی آشنا می‌سازد. ایردراپ بلوم پلتفرمی ترکیبی به منظور تجارت دارایی‌های دیجیتالی به صورت مستقیم از تلگرام است. این پروژه بوسیله گلب کوستارف، مدیر ارشد سابق بخش اروپایی بایننس با همکاری همکارانش ولادیمیر اسمرکیس و ولادیمیر ماسلیاکوف ایجاد گردید.

بازی بلوم (Blum) یک بازی تلگرامی بر روی شبکه ONCHAIN است که به شکل بازی زنجیره‌ای کلیکی طراحی گردیده و با انجام ضربه، ماین توکن و انجام تسک‌هایی نظیر BOOST و SQUAD امکان کسب درآمد را فراهم نموده است. درباره قیمت ارز blum تلگرام تا زمان لیست شدن ارز بلوم نمی‌توان اظهار نظری داشت اما این ایردراپ را با داشتن سایت رسمی و تیک آبی تلگرام می‌توان پروژه‌ای معتبر دانست. در ادامه این مطلب از وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قصد داریم به معرفی ایردراپ تلگرامی بلوم و روش استخراج ارز بلوم بپردازیم.

بازی بلوم تلگرام چیست؟

اغلب بازی‌های تلگرامی همانند نات کوین، همستر کمبات و .. در گام اول ایردراپ خود را در قالب بازی کلیکی ارائه نمودند و سپس پروژه اصلی و نقشه راه خود را مطرح کردند. اما در این بین بازی بلوم تلگرام رویکردی متفاوت در پیش گرفته است که آن را متمایز از دیگر پروژه‌ها کرده است.

سازندگان ایردراپ بلوم خاطر نشان کرده‌اند که این ایرادراپ دارایی‌های معاملاتی را به صورت مستقیم از کیف پول‌های رمزنگاری مانند کیف پول تراست والت یا کیف پول متامسک پشتیبانی می‌کند. بلوم (Blum) یک صرافی هیبریدی یا ترکیبی است که فرآیند ایردراپ توکن خود را در قالب رباتی در تلگرام در دسترس مردم قرار داده است. تیم سازنده این پروژه سعی نموده‌اند که با ترکیب ویژگی‌های صرافی غیرمتمرکز و متمرکز و ارائه ویژگی‌های منحصربفرد و خدمات متنوعی علاقه‌مندان به دنیای وب 3 را جذاب نماید.

جالب است بدانید که درحال حاضر شما امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از توکن‌ها در بیشتر از 30 شبکه بلاکچین را در پلتفرم Blum خواهید داشت. این پلتفرم همچنین انواع معاملات مشتقات نظیر فیوچرز و اختیار معامله را نیز به صورتی ساده برای کاربران خود فراهم کرده است. بازی بلوم تلگرام برخلاف پلتفرم اصلی دارای مکانیزم ساده‌ای است. در این بازی شما تنها باید هر 8 ساعت یکبار بر روی دکمه Start Farming کلیک کنید تا بواسطه فارمر خودکار ربات کوین دریافت کنید. بعلاوه‌ انکه با مراجعه روزانه به ربات بازی و دعوت از دوستانتان نیز می‌توانید بلیط بازی اصلی Blum را دریافت نمایید.

در این بازی از بالای صفحه برگ‌هایی به پایین می‌ریزد که شما ظرف مدت 30 ثانیه باید در سریعترین حالت روی برگ‌ها کلیک نمایید. این بازی برخلاف بازی‌هایی مانند تپ سواپ، روند جمع‌آوری توکن سخت‌تری دارد.

آموزش استخراج ارز بلوم و شرکت در ایردراپ بلوم

پروژه Blum ‌دارای یک مینی اپ در تلگرام است که بوسیله ربات پشتیبانی می‌شود و اولین نقطه تعامل برای بازیکنان علاقه‌مند می‌باشد. برای شروع استخراج توکن‌های بلوم تلگرام باید از طریق لینک بلوم تلگرام با نام BlumCryptoBot وارد ربات آن شوید و حساب Blum خود را بسازید.

                                             ✅✅✅برای شروع استخراج و ورود به ربات بلوم اینجا کلیک کنید.✅✅✅

پیوستن به لینک بلوم تلگرام

با ورود به لینک بلوم تلگرام و استارت ربات آن به لیست انتظار برای تایید و شروع بازی وارد خواهید شد که ممکن است هفته‌ها طول بکشد. برای شروع بازی باید با لینک رفرال به بازی وارد شوید.

اجرای بازی Drop game بلوم

زمانیکه به مینی اپ Blum وارد می‌شوید، ابتدا امتیازات روزانه دریافت می‌کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه Farm می‌توانید به جمع‌آوری امتیاز مشغول شوید. برای دریافت امتیاز باید هر 8 ساعت یکبار این ربات را چک کنید. در هر روز مقداری Play pass و Blum points به شما پاداش داده خواهد شد و می‌توانید با Play pass بلوم تلگرام را اجرا نمایید.

در این بازی باید بر روی برگ‌های سبز که از بالای صفحه می‌ریزند کلیک کنید. دقت کنید برگ‌های سبز دارای امتیاز هستند و برگ‌های آبی بدون امتیاز می‌باشند. همچنین توجه کنید روی بمب‌ها نزنید؛ زیرا همه امتیاز شما از بین می‌رود. بعد از اتمام فرصت بازی با دعوت از دوستانتان می‌توانید مجددا فرصتی برای بازی بدست آورید و یا در روز بعدی به بازی وارد شوید.

کامل کردن تسک‌ ها

با انجام تسک‌ها بوسیله گزینه Tasks شما می‌توانید امتیاز Blum خود را افزایش دهید. این تسک‌ها بصورتی طراحی شده‌اند که جذاب و آسان بوده و زمان زیادی را نیز از شما نگیرند. برخی از ماموریت‌های این قسمت شامل ثبت نام و احراز هویت در صرافی OKX و بایننس، Summer Quest و دعوت از دوستان است.

البته در بررسی‎هایی که به آن برخوردیم با زدن روی ماموریت افتتاح حساب در بایننس نیازی به طی کردن کامل مراحل آن ندارید و تنها با باز شدن صفحه می‌توانید مجددا به صفحه بازی Blum تلگرام برگشته و پاداش خود را دریافت کنید. Summer Quest نیز شامل 4 قسمت است که نشان دهنده همکاری ایردراپ تلگرامی بلوم (Blum) با سایر بازی‌های تلگرامی می‌باشد و در ازای انجام ماموریت‌ها به شما 555 واحد BP خواهد داد.

کلیک بر روی Start Farming

همانند بازی تپ سواپ که امکان دریافت توکن‌های بازی از طریق خریداری ربات (با سکه‌های درون بازی) را در هر 12 ساعت یکبار دارید، در این بازی نیز می‌توانید طی فرایندی مشابه به صورت رایگان امتیاز دریافت کنید. بدین صورت که با کلیک بر روی Start Farming در ربات شما می‌توانید هر 8 ساعت Blum points دریافت نمایید. استخراج ارز بلوم در این ربات به شکل فارمینگ است و همانند یس کوین به کلیک کردن نیازی ندارد. با بستن ربات نیز عملیات فارم تا 8 ساعت انجام خواهد شد. بعد از آن مجددا باید عملیات را استارت کنید.

بازخرید امتیاز برای برداشت Blum یا پاداش های دیگر

Blum Pointها تنها به معنی تعامل کاربر با پروژه نیستند. بلکه می‌توان آن‌ها را در ربات به منظور دریافت جوایز گوناگون بازخرید نمود. البته گفته می‌شود که ممکن است امکان بازخرید این امتیازات با توکن آتی Blum نیز وجود داشته باشد. اما در حال حاضر هنوز امکان بازخرید امتیازات فراهم نشده است و شما باید فعلا امتیاز جمع کنید.

نکات مهم بازی تلگرامی بلوم (Blum)

از آنجایی که Blum پلتفرم معاملاتی هیبریدی است که ویژگی‌های صرافی متمرکز و غیرمتمرکز را ترکیب نموده و به کاربران ارائه می‌دهد، احتمال دارد در آینده برای کاربران ایرانی محدودیت‌های بوجود آورد که باید بدان توجه شود:

  • احتمال مسدودی دارایی: در زمان اجرای بازی حتما از فیلترشکنی قوی و بدون قطعی استفاده نمایید.
  • عدم استفاده از کلیکرها: اگرچه بازی Drop game بصورتی طراحی شده است که ربات‌های کلیکر کاربرد کمی در آن دارند؛ اما استفاده از آن‌ها در هر صورت در آینده می‌تواند دردسرساز باشد.
  • انتقال به کیف پول امن: در فازهای بعدی بازی، به صورت قطعی از کاربران درخواست می‌شود که ولتی ایمن به مینی اپ متصل نمایید. از این رو باید از ولتی که برای ماربران ایرانی تحریم نباشد استفاده کنید.
    • انتقال به صرافی امن: بدون شک اولین صرافی‌هایی که ارز بلوم را لیست می‌کنند، پلتفرم‌هایی همانند صرافی بایننس و OKX هستند. از آنجایی که کاربران ایرانی امکان افتتاح حساب در این صرافی‌ها را ندارند بهتر است کمی صبر کنید تا پلتفرم‌های ایرانی نیز آن را لیست نمایند.

آینده ایردراپ تلگرامی بلوم (Blum)

این ایردراپ درحال حاضر توانسته بعد از گذشت تنها دو ماه از زمان راه اندازی خود، بیشتر از 12 میلیون کاربر بدست آورده و تبدیل به سومین کانال تلگرامی بزرگ جهان بعد از همستر و تپ سواپ بشود. بعلاوه تیم سازنده این پروژه مشخص است و این مورد یکی از دلایل اعتبار و موفقیت آن است. سایت رسمی Blum مدتی پیش نقشه راه خود را منتشر کرد تا بتواند کاربران خود را به صورت دقیق‌تری نسبت به برنامه‌های خود آگاه سازد. در جدول زیر شما می‌توانید نسبت به گام‌های بعدی صرافی Blum مطلع شوید:

قیمت ارز blum تلگرام چقدر است؟

براساس گفته‌ها ایردراپ Blum تلگرام برای ژوئن 2024 برنامه ریزی شده است. اما هنوز تاریخ دقیق از زمان لیست شدن ارز بلوم در دسترس نیست. از این رو نمی‌توان در رابطه با قیمت ارز blum و قیمت ایردراپ بلوم چیزی گفت.

آیا ایردراپ بلوم کلاهبرداری است؟

از آنجایی که این Blum دارای اعضای تیم سازنده مشخص در صفحه لینکدین و توییتر خود است و سایت رسمی و نقشه راه دارد احتمال کلاهبرداری بودن آن خیلی پایین است.

2ام - تیر ماه - 1403
اشتراک گزاری مقاله
مقالات مشابه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

You cannot copy content of this page