دریافت اپلیکیشن

ایردراپ Major یا ربات استارز (Stars) تلگرام

ویرا اکسچنج
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
ایردراپ Major یا ربات استارز (Stars) تلگرام

ایردراپ Major یا ربات استارز (Stars) تلگرام جدیدا توسط پاول دورف مدیر عامل تلگرام رونمایی شده است و تیک آبی تلگرام را داراست. ارز استارز stars که مربوط به پروژه ی میجر major است قبلا لیست شده و در مبادلات مرتبط با تلگرام از آن استفاده می‌شود. ایردراپ استارز ماژور Stars Major سروصدای زیادی در حوزه کریپتو و بازی‌های پلی تو ارن ایجاد کرده و براساس باور بسیاری از افراد قرار است به تاپ‌ترین بازی تبدیل شده و جای رقبای خود همچون همستر کامبت، تپ سواپ و … را بگیرد.

کاربران تلگرام می‌توانند از ارز دیجیتال استارز (Stars) به عنوان اعتبار خرید محصولات دیجیتال استفاده نموده و یا آن را به ارزهای شبکه TON تبدیل کنند. با توجه به داشتن تیک آبی تلگرام، می‌توان ربات استارز را از جمله ایردراپ‌های رسمی و معتبر تلگرام دانست.

ربات تلگرامی استار ماژور StarsMajor با ارائه یک بازی تعاملی و سیستم رتبه بندی در بستر بلاکچین تلگرام، این امکان را برای کاربران فراهم آورده است تا با انجام فعالیت‌های مختلف، تکمیل وظایف روزانه، دعوت از دوستان و .. به جمع‌آوری ستاره پرداخته و برای کسب عنوان Major برتر در رقابتی دوستانه تلاش کنند.

هدف اصلی پروژه میجر (Major) تلگرام ایجاد جامعه‌ای پویا و فعال از کاربران تلگرام است که با مشارکت در فعالیت‌های گوناگون علاوه‌بر کسب رتبه‌های بالاتر بتوانند از پاداش‌های ارزشمندی هم بهره‌مند گردند.

در ایردراپ جدید تلگرام استار (ماجور) با استفاده از توکن‌های TON به عنوان پاداش، برای کاربران انگیزه‌ای قوی ایجاد شده است تا به صورت مستمر در فعالیت‌های ایردراپ شرکت کرده و به یکی از Majors برتر تبدیل گردند. در ادامه این مطلب از وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قصد داریم بیشتر به آموزش ربات ستاره تلگرام بپردازیم.

معرفی ایردراپ Major و ربات استارز تلگرام

معرفی ایردراپ Major و ربات استارز تلگرام

ایردراپ Major یا بازی استارز تلگرام دومین پروژه مورد حمایت و متعلق به تلگرام است که در مدت زمان کم توانسته اعتبار زیادی کسب کند. این بازی تلگرامی به سبب دستیابی به تیک آبی در همان روز رونمایی اعتبار فراوانی را بدست آورد.

از طرفی پاول دوروف، مالک تلگرام هم ایردراپ استارز ماژور Stars Major را تایید کرده است. بعلاوه‌ آنکه CoinDesk و Tonkeeper نیز از بازی استارز (Major) حمایت کرده‌اند. توکن این بازی ارز استارز (Stars) است که در حال حاضر از راه‌های اندکی می‌توان به آن دست یافت.

یکی از راه‌های مهم دستیابی به توکن استارز دعوت از دوستان یا رفرال‌گیری است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید هر 100 استارز تقریبا برابر 2 دلار است و این موضوع نیز نمایانگر ارزشمند بودن این توکن می‌باشد. با استفاده از توکن درون ربات تلگرامی استار ماژور StarsMajor می‌توان خریدهای درون برنامه‌ای تلگرام همانند خرید شماره مجازی، اکانت پریمیوم تلگرام و .. را انجام داد.

ربات استارز یا ایردراپ Major به صاحبان کانال‌ها این امکان را می‌دهد تا بتوانند ستاره کسب کرده و آن‌ها را با پلتفرم Fragment به Toncoin تبدیل کنند. همچنین صاحبان کانال‌ها می‌توانند برای دریافت تخفیف برای تبلیغات از ستاره‌های استفاده کنند و کانال‌هایشان را تبلیغ کنند.

بازی استارز (Major) هنوز همانند دیگر ایردراپ‌ها نظیر ایردراپ CEX، میم فای کوین و … نیست؛ اما در آینده تلگرام ممکن است تصمیمات تازه‌ای برای این بازی بگیرد. درحال حاضر هدف پروژه میجر (Major) تلگرام جذب افراد و افزایش دعوت است که در ازای آن ستاره ارائه می‌کند.

آموزش شرکت در ایردراپ استارز ماژور Stars Major

آموزش شرکت در ایردراپ استارز ماژور Stars Major

ربات Major (میجر) را می‌توان اولین بازی رتبه بندی در تلگرام دانست که امکان افزایش رتبه و دستیابی به جوایزی ارزشمند را در ازای انجام وظایف گوناگون، دعوت از دیگران و تبادل ستاره‌ها یا استارز (⭐️) با سایر Majorها، ایجاد می‌کند. جوایزی که در ربات تلگرامی استار ماژور StarsMajor دریافت می‌کنید استارز یا ستاره‌های تلگرامی هستند که با استناد به برخی منابع ارزش هر کدام از آن‎ها برابر تقریبا 2 سنت است.

اما چیزی که در رابطه با آموزش ربات ستاره تلگرام و صفر تا صد ایردراپ major باید بدانید این است که ربات میجر یک بازی ماینینگ و فارمینگ مانند بلوم، پیکسل تپ و … نیست! در واقع در آموزش ایردراپ جدید تلگرام استار (ماجور) متوجه خواهید شد که در این ربات نیازی به تپ کردن یا هر چند ساعت یکبار وارد ربات شدن و زدن دکمه دریافت را ندارید. حال ما در ادامه قصد داریم به آموزش دریافت Major و ارز استارز (Stars) بپردازیم:

برای دستیابی به توکن‌های ایردراپ Major در گام اول باید وارد پروژه میجر (Major) تلگرام که دارای تیک آبی رسمی تلگرام است شوید. برای عضویت در ایردراپ Major روی تصویر زیر کلیک کنید:

ایردراپ Major

سپس در ادامه آموزش شرکت در ایردراپ استارز ماژور Stars Major برای اجرای ربات استارز روی گزینه know Your Rank بزنید تا صفحه زیر برای شما نشان داده شود:

آموزش شرکت در ایردراپ استارز ماژور Stars Major

آشنایی با قسمت های مختلف ایردراپ میجر (major)

استفاده از ربات Major (میجر) بسیار ساده است و به راهنمایی خاصی نیاز ندارد؛ شما تنها با کلیک روی گزینه boost your rank می‌توانید رتبه خود را ارتقا دهید. اما ایردراپ Major دارای بخش‌های مختلفی است که بهتر است در آموزش ربات ستاره تلگرام با آن‌ها آشنا شوید. در ابتدا قصد داریم به بررسی کادر بالای صفحه بپردازیم:

 • Yours Stars: این بخش نمایانگر مقدار ستاره‌های شما است.
 • Yours Rank: این بخش با هشتگ نمایش داده می‌شود و نشان دهنده رتبه شما در میان دیگر کاربران تلگرام است.

 

Yours Rank در ایردراپ major
 •  Add Wallet: در این بخش شما می‌توانید کیف پول ارز دیجیتال مورد نظرتان را به ایردراپ Major (میجر) متصل کنید.
add wallet در ایردراپ major

در کادر پایین صفحه نیز با بخش‌های زیر روبرو خواهید شد:

 • Top: در این بخش کاربرانی را مشاهده می‌کنید که رتبه بالاتری در مقایسه با دیگران دارند.
 •  Earn: در این بخش با انجام وظایف و تسک‌هایی که وجود دارد می‌توانید توکن بومی یا استارز بیشتری کسب کنید.
 •  Friends: در این قسمت با دعوت از دوستانتان می‌توانید ستاره بیشتری بدست آورید.

ویژگی های ربات تلگرامی استار ماژور StarsMajor و روشهای افزایش Rank

سیستم رتبه بندی: ایردراپ Major اولین بازی رتبه بندی در تلگرام است که این امکان را به کاربران می‌دهد تا با کسب ستاره‌ها به رتبه‌های بالاتری برسند.

 • پاداش های تون کوین: کاربران پاداش‌هایی به صورت توکن‌های TON به صورت ماهانه در بازی استارز (Major) بدست می‌آورند.
 • انجام وظایف روزانه: کاربران با انجام برخی فعالیت‌های روزانه و دعوت از دوستان می‌توانند ستاره بدست آورند.

در زیر به روش های بالا بردن رنک در ایردراپ Major اشاره می‌کنیم:

 •  اتصال کیف پول به ربات استارز و دریافت 70 ستاره
 •  فالو کردن اکانت توییتر یا x میجر و دریافت 50 ستاره
 •  سابسکرایب یا پیوستن به کانال تلگرام ماجر و دریافت 50 ستاره
 •  دعوت از دوستان در تلگرام عادی و دریافت 15 ستاره برای هر دو طرف
 •  دعوت از دوستان در تلگرام پرمیوم و دریافت 50 ستاره برای هر دو طرف

در ادامه برای ارتقا دادن رنک خود تا 1000، کمترین مقدار ستاره‌ای که باید پرداخت کنید 100 ستار است. همچنین برای رسیدن به رنک 2500 باید 250 ستاره بپردازید. بالاترین رنکی که در حال حاضر فعال است 25 هزار بوده که با پرداخت 2500 ستاره اعمال می‌گردد.

روش مشاهده رتبه در بازی استارز (Major)

در بخش بالای صفحه رتبه شما با هشتگ نمایش داده شده است و در کادر پایین نیز موارد زیر نشان داده می‌شود:

 • رنک weekly: رتبه بندی بهترین کاربر ایردراپ با استارز زیاد در هفته
 • رنک monthly: رتبه بندی بهترین کاربران با استارز زیاد در یک ماه
 • رنک all time: بالاترین دارنده توکن استارز تا به الان

آیا ایردراپ Major و ارز استارز STARS کلاهبرداری است؟

خیر، ایردراپ Major توسط پاول دورف، توسعه دهنده ی اصلی تلگرام ایجاد شده است و در روز اوب تیک آبی تلگرام و 30 میلیون کاربر دریافت کرده است. با توجه به این دلایل می‌توان پروژه میجر (Major) تلگرام را معتبر دانست.

قیمت توکن بومی ایردراپ Major، ارز استارز (Stars) چند دلار است؟

قیمت هر استارز در این ربات تلگرامی حدودا 0.03 دلار است. بدین معنا که هر 100 استارز قیمتی برابر با حدود 3 دلار دارد. از طرفی شما امکان تبدیل Stars را به توکن های دیگری همچون ton و ارز دیجیتال تتر را خواهید داشت.

آیا برای بالا بردن رنک نیاز به پرداخت هزینه است؟

بله، برای ارتقای رتبه ی خود در میان شرکت کنندگان شما باید توکن های استارز پرداخت نمایید. بدین منظور ابتدا باید وارد بخش earn شوید و وظایف خواسته شده را انجام دهید تا stars به دست آورید.

آیا توکن های بازی استارز (Major) قابل خرید و فروش است؟

فعلا خیر، اما براساس اطلاعیه رسمی ایردراپ Major در تیر یا مرداد ماه امکان تبدیل توکن‌های افراد برتر در بازی به ارز تون کوین بوجود خواهد آمد.

21ام - تیر ماه - 1403
اشتراک گزاری مقاله
مقالات مشابه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها