دریافت اپلیکیشن

ایردراپ میم فای کوین (MemeFi Coin)

ویرا اکسچنج
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
ایردراپ میم فای کوین (MemeFi Coin)

ایردراپ میم فای کوین (MemeFi Coin) یک بازی Tap-to-earn و Play-to-earn در ارز دیجیتال است که در قالب ربات تلگرام امکان بازی کردن و کسب درآمد را برای کاربران فراهم کرده است. شاید بتوان برخلاف بسیاری دیگر از ایردراپ‌های تلگرامی مانند همستر کامبت، تپ سواپ و …، ایردراپ ربات تلگرامی میم فای (MemeFi) را کمی بیشتر مشابه یک بازی دانست؛

زیرا در بازی ارز دیجیتال میم فای المان‌های گرافیکی متعددی بکار رفته است. بازی میم فای MemeFi Coin تلگرام بدین صورت است که شما با تپ کردن روی یک دشمن که رئیس مرحله است و پایان دادن به جان او، براساس قدرت و تعداد ضربه‌ای که در اختیار دارید، به مرحله بعدی می‌روید و با رئیسی با قدرت بیشتر اقدام به مبارزه می‌کنید.

شما در ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin با مبارزه با دشمنان میمی، دریافت سکه و ارتقای شخصیتتان سرگرم شده و فرصتی برای کسب درآمد از طریق بازی بدست می‌آورید. در ادامه این مطلب از وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قصد داریم بیشتر به معرفی و آموزش ایردراپ ربات تلگرامی میم فای (MemeFi)، آموزش کد مخفی بازی memefi coin و نحوه گرفتن کمبو دو میلیونی ایردراپ meme fi coin بپردازیم.

ایردراپ میم فای کوین (MemeFi Coin) چیست؟

ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin که با نام ممفی نیز شناخته می‌شود، یک بازی جدید مبتنی بر ارز دیجیتال در تلگرام است. بازی ارز دیجیتال میم فای (MemeFi) مشابه نات کوین، یس کوین و .. در دسته بازی‌های پلی تو اِرن (Play to Earn) است و به کاربران امکان استخراج توکن را از طریق شرکت در فعالیت‌هایی جذاب درون برنامه می‌دهد.

ارتباط نزدیک این پروژه با جامعه Space ID و همکاری با Linea به افزایش اعتبار آن کمک کرده است. هدف ایردراپ ربات تلگرامی میم فای (MemeFi) برهم زدن تعادل قدرت در دنیای ارز دیجیتال تلگرام است که به صورت سنتی زیر سلطه شبکه تون (TON) قرار دارد. MemeFi با جذب کاربران به زنجیره ماشین مجازی ارز دیجیتال اتریوم (EVM) قصد تغییر این روند را دارد.

در بازی میم فای MemeFi Coin تلگرام، بازیکنان به گروه‌های میمی برای مبارزه با رئیس‌ها (Boss) ملحق شده و جوایزی بدست می‌آورند. این بازی دارای یک سیستم کلید منحصربفرد می‌باشد که نماد سرمایه اجتماعی است و امکان معامله در داخل بازی را دارد.

بازی MemeFi با بیشتر از 20 میلیون کاربر و 7.7 میلیون عضویت در کانال تلگرامی رسمی خود، محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. موفقیت تیم سازنده MemeFi در پروژه IguVerse ، به آن‌ها برای ارائه محصولی بهینه‌تر و جذاب‌تر با نام MemeFi کمک نمود.

ویژگی‌های کلیدی بازی میم فای MemeFi Coin تلگرام

در زیر به دو ویژگی منحصربفرد بازی MemeFi Coin تلگرام اشاره می‌کنیم:

  • گروه‌های میم و مبارزه با رئیس‌ها: شما با ملحق شدن به گروه‌های میم می‌توانید همراه با دیگر بازیکنان با باس‌های قدرتمند مبارزه کنید. پاداش هر مبارزه با رئیس به بازیکنان آیتم‌های منحصربفرد و کوین‌های بازی است. هر اندازه بیشتر مبارزه کنید، شانس بیشتری در کسب جوایز این بازی خواهید داشت.
  • سیستم کلید: در بازی MemeFi کلیدها نماد سرمایه اجتماعی هستند. بازیکنان امکان معامله کلیدها را دارند و تغییر قیمت براساس تقاضا و مکانیزم‌های استخرنقدینگی بوجود می‌آید. کلیدها امکان دستیابی به بخشی از جوایز دیگر بازیکنان را به شما می‌دهد و از همین رو دارایی‌های ارزشمندی محسوب می‌شوند.

روش کار بازی ارز دیجیتال میم فای (MemeFi) در تلگرام

ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin با ترکیب گیم پلی سرگرم کننده و جوایز رمز ارزی، بازیکنان خود را سرگرم نگه می‌دارد. در بازی طنز و فرهنگ میم موجود سبب قابل ارتباط مفرح بودن آن شده است.

  • مکانیزم بازی کلیک کننده: مکانیزم اصلی بازی MemeFi ضربه زدن روی صفحه و به باس‌هاست. هر ضربه باعث کاهش سلامتی باس‌ها شده و برای شما سکه جمع‌آوری می‌کند.
  • بوست‌ها و ارتقاها: استفاده از بوست‌هایی مانند TURBO سبب افزایش قدرت آسیب زدن به باس‌ها یا RECHARGE به منظور پر کردن مجدد انرژی می‌شود. ارتقاها (Upgrades) سبب افزایش ظرفیت انرژی، افزایش آسیب و سرعت شارژ مجدد انرژی شخصیت شما خواهد شد و در نهایت بازدهی شما را در بازی بهبود می‌دهد.

به منظور افزایش حداکثری پاداش‌ها باید به شکلی منظم در مبارزات با رئیس و فعالیت‌های قبیله‌ای شرکت نمایید. با سیستم معرف و دعوت از دوستان نیز می‌توانید سکه‌های بیشتری بدست آورید.

آموزش ایردراپ ربات تلگرامی میم فای (MemeFi)

برای آموزش استخراج ایردراپ MemeFi میم فای باید براساس مراحل زیر پیش روید:

  • همانند سایر ایردراپ‌های معرفی شده مانند بلوم، ایردراپ CEX و .. ابتدا باید روی لینک ربات تلگرامی بازی کلیک نموده و به ربات تلگرامی بازی منتقل شوید. شما از طریق سایت رسمی MemeFi به آدرس https://www.memefi.club می‌توانید روی این لینک کلیک کنید و به ربات MemeFi وارد شوید.
  • سپس باید در انتهای صفحه روی دکمه آبی رنگ یا START کلیک نمایید.
  • در این زمان با پیغامی از سوی بازی روبرو می‌شوید که باید روی گزینه اول آن Play & Earn کیک کنید.
  • تلگرام در این هنگام پرسشی برای شما مبنی بر اجازه راه اندازی و اتصال به وب سایت مطرح می‌کند که باید روی Start بزنید.
  • بعد از چند ثانیه بازی میم فای اجرا می‌شود.

بعد از بارگذاری کامل و نمایش صفحه بازی MemeFi ، تصویری همانند عکس زیر برای شما نشان داده خواهد شد و شما امکان کسب امتیاز و شروع بازی را خواهید داشت.

برای انجام بازی میم فای MemeFi Coin تلگرام باید روی شخصیت وسط صفحه ضربه بزنید. در ازای هر ضربه شما به این شخصیت امتیازی برایتان کسب می‌شود.

بخش‌های مختلف بازی تلگرامی میم فای (MemeFi)

این بازی همانند دیگر بازی‌های کسب درآمد تلگرامی مانند ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ، ایردراپ تلگرامی ورتوس و … دارای بخش‌های مختلفی است:

مقدار سکه: عددی که در بالای صفحه مشاهده می‌کنید مقدار سکه جمع شده توسط شما را نشان می‌دهد. هر اندازه عدد این سکه بالاتر رود، ایردراپ بیشتری برای شما کسب می‌شود.

گزینه Pependalf: این گزینه به سطح و لول شما مربوط است. هر چقدر بیشتر بازی کنید و امتیاز بدست آورید، سطح شما بالاتر خواهد رفت.

گزینه Clans: این گزینه نشان دهنده نام و شرایط گروهی است که شما در آن عضو می‌شوید. با کلیک بر روی آن شما می‌توانید گروه‌های موجود را مشاهده کنید و عضو آن‌ها شوید و یا اقدام به ایجاد کلن جدیدی برای خود نمایید.

علامت قلب قرمز: این گزینه در گوشه پایین سمت چپ صفحه مقدار خون و سلامت شخصیت وسط صفحه را نشان می‌دهد. شما با هر بار ضربه، به اندازه قدرت آن از عدد قلب کم می‌کنید و با رسیدن عدد آن به صفر، پاداش دریافت کرده و با شخصیت (رئیس) جدیدی ر.برو خواهید شد.

علامت رعد و برق: این گزینه در گوشه پایین سمت راست، مقدار انرژی شما را برای ضربه زدن نشان می‌دهد. شما با هر ضربه، از تعداد آن کم می‌کنید. در شروع بازی، این عدد برابر ۱۰۰۰ است؛ این نشان می‌دهد که شما می‌توانید ۱۰۰۰ ضربه پشت سر هم بزنید. با توقف ضربه زدن، این گزینه به صورت اتوماتیک مجددا پر می‌شود.

گزینه Boosters: این گزینه برای تقویت قدرت و شرایط شما در بازی میم فای است. با این بخش امکان تقویت ضربه، فعالسازی ضربه زدن خودکار، افزایش سرعت شارژ ضربات و بالا بردن مقدار انرژی خود را خواهید داشت.

گزینه Stats: این گزینه نمایانگر وضعیت لیگ و سطح کنونی شماست. همچنین این گزینه مسیر شما تا رسیدن به سطوح بعدی و سایر بازیکنان و سطوح آن‌ها را هم نشان می‌دهد.

گزینه Earn: با این گزینه و انجام وظایف معین شده در آن، امکلن دریافت سکه اضافی را خواهید داشت. در این قسمت، وظایف مختلفی نظیر دنبال کردن کانال در یوتیوب ، عضویت در کانال تلگرام و … وجود دارد که درصورت انجام هر یک پاداشی مشخص دریافت می‌کنید.

گزینه Invite: با گزینه اینوایت (Invite) شما می‌توانید دوستان خود را به عنوان کاربر جدید به بازی میم فای اضافه کنید و در ازای آن پاداش دریافت کنید.

سیستم اقتصادی چندتوکنه بازی میم فای
ایردراپ تلگرامی میم فای از یک اقتصاد چندتوکنه به منظور پشتیبانی از اکوسیستم بازی خود استفاده می‌کند. توکن‌های PWR، TOYBOX و MEMEFI سه توکن اصلی این بازی هستند که هر کدام در این بازی اهداق متمایزی دارند. در زیر به کاربرد و توابع هر توکن می‌پردازیم:

توکن MEMEFI: این توکن، توکن اصلی کاربردی و حاکمیتی پروژه است. MEMEFI به عنوان یک توکن حاکمیتی به دارندگان خود اجازه شرکت در فرآیند تصمیم‌گیری بازی را می‌دهد. بازیکنان می‌توانند بوسیله یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) درباره تصمیم‌های کلیدی مالی و تکنولوژیکی رای دهند. از MEMEFI در بازی برای خرید آیتم‌های ارتقا، کلیدهای شخصیت و پرداخت کمیسیون استفاده می‌گردد.

توکن PWR: این توکن جهت انجام فعالیت‌های اصلی گیم پلی بکار می‌رود. این توکن نمایانگر قدرت شخصیت بوده و تعیین کننده امتیازات و منابع موجود است. توکن PWR جهت حملات قبیله‌ای و فردی ضروری بوده و امکان خرید آن از داخل بازی وجود دارد. هر شخصیت دارای حداکثر میزان PWR قابل نگهداری است که در نبردها بر اثربخشی او تاثیر می‌گذارد.

توکن TOYBOX: این توکن، یک توکن استاندارد ERC404 می‌باشد که به منظور گیم پلی و ارتقای شخصیت طراحی گردیده است. توکن TOYBOX استانداردهای توکن مثلی و غیر مثلی را به منظور تولید یک دارایی همه کاره در بازی مخلوط می‌کند. از توکن‌های TOYBOX جهت نمایش شخصیت‌های قابل بازی و ارائه ارتقاها و توانایی‌های اضافی استفاده می‌شود. کل عرضه TOYBOX محدود به 8888 توکن است و در فازهای بعدی برنامه‌های استفاده کامل از آن اجرا خواهد شد.

چرخه توکنومیک ایردراپ ربات تلگرامی MEMEFI

توزیع توکن در ایردراپ ربات تلگرامی میم فای تنها شامل توزیع MEMEFI می‌شود.برای توسعه جامعه حدود 12 درصد، برای ترغیب مشارکت‌کننده و کاربران حدود 8 درصد، برای خزانه MEMEFI حدود 19 درصد و برای تیم پروژه 10 درصد با دوره قفل 18 ماهه و توقف 12 ماهه تخصیص یافته است. 26 درصد باقیمانده توکن‌ها نیز به منظور تقویت اقتصاد داخل بازی بکار می‌رود. این نحوه توزیع و چرخه توکنومیک ایردراپ MEMEFI سبب تضمین پایداری و رشد بازی و تشویق مشارکت جامعه شده است.

آموزش کد مخفی بازی memefi coin

ایردراپ میم فای کوین MemeFi Coin برای جذابیت بیشتر میان کاربران یک کد مخفی در بازی قرار داده است که همانند کد مورس همستر کامبت به شکل روزانه تغییر می‌کند. شما باید این کد را به صورت ضربه زدن روی صفحه در نقاط خاصی وارد کنید. همانند تصویر زیر با درنظر گرفتن صفحه بازی به چهار بخش و یافتن تعداد ضربات هر بخش می‌توانید آن را اعمال کنید.

برای مثال در روزهای گذشته یکی از کدهای مخفی بازی ۳۱۲۳۱۱۴۱ بود. اعمل این کد بدین صورت بود که باید به ترتیب روی بخش سوم 1 ضربه، روی بخش اول 1 ضربه، روی بخش دوم 1 ضربه، روی بخش اول 2 ضربه، روی بخش چهارم 1 ضربه و روی بخش اول نیز 1 ضربه بزنید تا پاداش دریافت کنید.

توکن میم فای کی لیست می شود؟

براساس نقشه راه پروژه MEMFI پیش بینی شده است که توکن این بازی احتمالا در اوایل شهریور ماه لیست می‌شود.

ارز MEME از کدام صرافی بخریم؟

شما می‌توانید در صرافی‌هایی همانند KuCoin، Binance، Bybit، Coinone، viraexchange و .. ارز میم فای را در زمان لیست شدن تهیه کنید و همچنین اقدام به معامله در استیبل کوین ها و ارز فیات نمایید.

21ام - تیر ماه - 1403
اشتراک گزاری مقاله
مقالات مشابه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها