دریافت اپلیکیشن

ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ (Pixel Tap) و آموزش آن

ویرا اکسچنج
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه
ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ (Pixel Tap)

ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ (Pixel Tap) یکی دیگر از بازی‌های تلگرامی است که برخلاف نات کوین، تنها مبتنی بر جمع آوری سکه‌های بیشتر نیست. در واقع ایردراپ پیکسل تپ بیشتر از نات کوین و… شباهت به بازی دارد. این بازی تلگرامی که بعد از همستر کمبات به سرعت درحال محبوب شدن است، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و گیمرها را به خود جلب نموده است.

بازی تلگرامی پیکسل تپ در سبک بازی برای کسب درآمد (Tap to Earn) است که توسعه یافته بوسیله مجموعه پیکسل ورس (Pixelverse) می‌باشد. پیکسل ورس نوعی پلتفرم وب 3 می‌باشد که در تلگرام مینی اپ خود را طراحی نموده است تا کاربران بواسطه آن بتوانند با دیگر افراد در این اکوسیستم برای دریافت جایزه و توکن PIXFI رقابت کنند.

پیکسل تپ با داشتن وایت پیپر، وب سایت رسمی و نقشه راه مشخص، از دیگر بازی‌های تلگرامی متمایز شده است. توکنومیکس یا اقتصاد توکنی این بازی نیز به خوبی تعریف شده است. مجموع عرضه ارز دیجیتال پیکسل ورس با نماد PIXFI برابر با 5 میلیارد واحد است که 25% توکن‌های آن به عنوان جایزه بازی‌های پیکسل ورس مانند پیکسل تپ درنظر گرفته شده است.

در ادامه این مطلب از وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قصد داریم شما را با ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ آشنا ساخته و آموزش بازی پیکسل تپ را برای شما ارائه دهیم.

توجه: این مطلب تنها جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد و به هیچ عنوان توصیه‌ای مبنی بر شرکت در این بازی تلگرامی نمی‌شود. صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج هیچگونه مسئولیتی در قبال ریسک فعالیت در این بازی‌های تلگرامی ندارد. برای افزایش امنیت دارایی‌های خود از اتصال کیف پول اصلی خود به این ربات‌های تلگرامی خودداری کنید و از کیف پول‌های جایگزین بدون موجود بهره بگیرید.

ایردراپ پیکسل تپ (Pixel Tap)

ایردراپ پیکسل تپ (Pixel Tap) چیست؟

پیکسل تپ چیست؟ ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ یکی دیگر از بازی‌های مشابه نات کوین، تپ سواپ و همستر کمبات است که مبتنی بر تلگرام و در سبک بازی‌های Play to Earn یا بازی برای کسب درآمد می‌باشد. برنامه پیکسل تپ نوعی بازی کلیکی وب 3 متاورس مبتنی بر تلگرام است که توسط مجموعه پیکسل ورس (Pixelverse) توسعه یافته است.

بازیکنان با ورود به ربات تلگرامی پیکسل تپ، انتخاب المان‌های مربوطه و رقابت با دیگر بازیکنان می‌توانند امتیاز جمع کنند. برخلاف بسیاری از بازی‌های تلگرامی که هیچ رود مپی ندارند، بازی پیکسل تپ دارای نقشه راه، وب سایت رسمی و وایت پیپر است. حتی توکنومیکس یا اقتصاد توکنی بازی نیز از سمت تیم مشخص شده است و عرضه ارز دیجیتال پیکسل ورس (PIXFI) با 5 میلیارد واحد انجام می‌شود. 25% از این مقدار نیز مربوط به جایزه‌های بازی مانند پیکسل تپ است.

توکن پیکسل تپ

توکن پیکسل تپ

براساس اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی پیکسل ورس، این مجموعه با صرافی‌های بزرگی نظیر بای بیت و بایننس همکاری داشته و از چند شرکت نیز سرمایه جذب نموده است. تمام این مسائل این بازی را صرف نظر از ایردراپ توکن بازی، به پروژه‌ای جذاب برای علاقه‌مندان به حوزه کریپتو نموده است. بنا بر گفته پیکسل ورس، توکن PIXFI بخشی بنیادین برای این پلتفرم است و به توسعه دهندگان و بازیکنان امکان کمک به بازی را می‌دهد.

کل عرضه توکن پیکسل تپ برابر با 5 میلیارد واحد است که طبق گقته پیکسل ورس در طول زمان این عرضه کاهش یافته و به ارزش آن اضافه می‌شود.

PIXFI تبدیل به توکن اصلی برای انجام تراکنش در اکوسیستم Pixelchain می‌شود و همچنین به عنوان گس توکن بازی فعالیت دارد. نکته مهم در رابطه با توکن PIXFI این است که این توکن هنوز در صرافی‌ها لیست نشده و تاریخی نیز برای لیست شدن آن اعلام نگردیده است.

البته تاریخ انجام ایردراپ پیکسل تپ نیز هنوز به طور رسمی مشخص نیست.

ویژگی های ایردراپ پیکسل تپ Pixel Tap

ویژگی های ایردراپ پیکسل تپ Pixel Tap

در زیر به ویژگی‌های ایردراپ تلگرامی پیکسل تپ اشاره می‌کنیم:

  •  دارای پیش از 1 میلیون فالوور در توییتر
  • حمایت رسمی و علنی بلاکچین TON
  • دارای 5 میلیون کاربر و چک مارک (تیک طلایی) توییتر
  • رابط کاربری سریع و پایدار
  • دارای تمام ملزومات ممکن برای تبدیل شدن به پروژه‌ای بزرگ
  • دارای اعتبارات ممکن و تحت حمایت آقای دورف ( مالک تلگرام)
آموزش بازی پیکسل تپ

آموزش بازی پیکسل تپ

در اولین مرحله برای اموزش ایردراپ معتبر پیکسل تپ باید ربات این بازی را در تلگرام اجرا کنید. بدین منظور باید روی لینک Launch bot کلیک کنید تا بازی اجرا شود.

آموزش بازی پیکسل تپ مرحله اول

حال در داشبورد اصلی بازی می‌توانید به صورت مکرر برای دریافت سکه‌های بازی، بر روی دکمه زرد رنگ وسط صفحه ضربه بزنید یا هر 8 ساعت یکبار از دکمه Claim برای دریافت سکه بیشتر استفاده کنید.

دکمه Claim در بازی پیکسل تپ

از طریق انتخاب قسمت Rewards شما امکان دسترسی به Daily Combo و Daily Rewards را خواهید داشت.

قسمت Rewards بازی پیکسل تپ

در بخش Daily Combo شما باید روزانه 4 کاراکتر را به درستی حدس زده تا حداکثر پاداش نشان داده شده در صفحه را دریافت نمایید.

Daily Combo در بازی پیکسل تپ

بخش Daily Rewards نیز برای دریافت پاداش روزانه است. در تب Tasks وظایفی از قبیل عضویت در کانال تلگرام و ساخت حساب در سایت پیکسل ورس قرار دارد که هر کدام دارای پاداش مشخصی هستند.

Daily Rewards در بازی پیکسل تپ

در قسمت Invite نیز امکان دعوت از دوستان و دریافت پاداش را خواهید داشت. درصورتی که کاربر عادی تلگرام هستید با هر بار دعوت از دوستانتان می‌توانید 2000 سکه بدست آورید؛ اگر کاربر تلگرام پریمیوم باشید نیز در ازای هر بار دعوت 10000 سکه دریافت می‌کنید.

قسمت Invite در بازی پیکسل تپ

همچین 5% از امتیازات دوستانتان ضمن 1% امتیازات رفرال‌های آن‌ها نیز برای شما قابل دریافت است. در قسمت Fight شما می‌توانید با آپگرید و یا خرید کاراکترهای قدرتمندتر در رقابت‌هایتان با سایر کاربران قوی‌تر ظاهر شده و پاداش دریافت کنید. بعلاوه با بروزرسانی ربات‌هایتان نیز امکان کسب درآمد روزانه بیشتر را خواهید داشت.

اتصال کیف پول به پیکسل ورس

اتصال کیف پول به پیکسل ورس

به منظور اتصال کیف پول ارز دیجیتال خود به بازی پیکسل ورس باید در کنار نام کاربری در داشبورد اصلی بر روی آیکون کیف پول کلیک کنید.

در صفحه باز شده کیف پول‌هایی برای شما نشان داده خواهد شد که شما می‌توانید آن‌ها را جهت دریافت توکن PIXFI بکار ببرید.

دریافت توکن‌های PIXFI

برای نمونه درصورت انتخاب کیف پول تراست والت، پیکسل تپ از شما سوال می‌پرسد که آیا در این والت حساب دارید و یا قصد ایجاد حساب را در آن دارید؟ درصورت داشتن حساب روی گزینه Yes, I have it بزنید.

کیف پول تراست والت برای پیکسل تپ

در این بخش باید اقدام به وارد کردن آدرس USDT خود در بستر شبکه اتریوم ERC-20 نمایید تا در زمان انجام ایردراپ، امکان دریافت توکن PIXFI را داشته باشید.

ایردراپ پیکسل تپ چگونه انجام می‌شود؟

ایردراپ پیکسل تپ چگونه انجام می‌شود؟

یکی از اموری که باید در این ایردراپ انجام دهید، تکمیل کوئست‌ها برای دریافت جوایز، رقابت با بازیکنان دیگر و ارتقای ربات‌های خود است. استخراج سکه‌های داخل بازی به منظور افزایش بالانس نیز ممکن است. توجه کنید بالانس سکه‌های داخل بازی، بلیط شما جهت ورود به نبردهای پیکسل تپ است. برنده هر نبرد نیز مقدار مشخصی پاداش دریافت می‌کند.

براساس توضیحات بازی، این ایردراپ عمدتا مطابق تعداد بردهای هر کاربر می‌باشد. بدین معنا که هرچه کاربر در رقابت‌های بیشتری در این بازی برنده شود، سهم بیشتری از توکن‌های تپیکسل تپ را خواهد داشت. از این‌رو احتمالا کارکرد سکه‌های درون بازی تنها به منظور خرید ربات و ارتقای آن‌هاست.

درآمد روزانه در بازی پیکسل تپ چگونه افزایش میابد؟

شما می‌توانید با خرید ربات‌های جدید و ارتقای آن‌ها سکه‌های بیشتری را به صورت روزانه دریافت کنید. توجه کنید که این ایردراپ بر اساس تعداد بردهای هر کاربر در نبردها خواهد بود.

عرضه توکن پیکسل تپ چه زمانی است؟

هنوز هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر تاریخ عرضه توکن PIXFI در صرافی‌ها بدست نرسیده است.

28ام - خرداد ماه - 1403
اشتراک گزاری مقاله
مقالات مشابه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها